Trwa atak Marka Jakubiaka na Konfederację. Internauci wściekli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marek Jakubiak

Marek Jakubiak / fot. Marek Gerasimiuk

Wściekły atak Jakubiaka na Konfederację nadal trwa. Tym razem na antenie TVP polityk opowiedział o rzekomej współpracy z Platformą Obywatelską.

Jakubiak odkąd odszedł z Konfederacji zmienił front o 180 stopni i zaczął być zapraszany do studia TVP. W programie Kwadrans Polityczny poruszył temat koalicji narodowo-wolnościowej, do której należał. “I Konfederacją. Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić. Z tego co wiem, zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS”

Według Jakubiaka Konfederacja dla “interesów” zrobi wszystko i wspólnie z Platformą Obywatelską stworzy rząd: “Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi”. Internauci próbowali się dowiedzieć od polityka skąd ma takie informacje, ten jednak nie odpowiedział na zadane pytania.

To kłamstwo – zaprzeczają politycy Konfederacji. “Czasem warto czegoś nie powiedzieć i nie dawać się instrumentalnie wykorzystywać” – pisze na Twitterze Artur Dziambor. Występ Jakubiaka skomentowali także liderzy Ruchu Narodowego: “Jak to jest Panie @KZiemiec, tak ładnie opowiadający o swojej wierze i katolickich wartościach, że zaprasza Pan polityków, którzy nawet nie byli w stanie zarejestrować ogólnopolskiej listy, a #Konfederacja (jeden z tylko 5 komitetów ogólnopolskich) jest w TVP zamilczana?”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY