REKLAMA

Barbara Nowak: „Nie damy się zastraszyć w walce o dobro naszych dzieci!”

Barbara Nowak: „Nie damy się zastraszyć w walce o dobro naszych dzieci!”

REKLAMA

Małopolska kurator oświaty, Barbara Nowak odpowiedziała na oskarżycielski wpis na Twitterze autorstwa wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja. Polityk nazwał ją „homofobką” i „antysemitką”. Napisał to również pod adresem jej męża.

Barbara Nowak stanęła w obronie polskich dzieci i zdecydowanie sprzeciwiła się deklaracji LGBT podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego. Spotkała ją za to fala krytyki ze strony środowisk lewicowych. Małopolską kurator zaatakował również wiceprezydent Warszawy.

REKLAMA

„Ta pani wcale nie jest kontrowersyjna. Jest bigotką, homofobką i antysemitką, podobnie jak jej mąż, zresztą ekspert MEN. Nazywajmy rzeczy po imieniu, takimi jakie są”. – napisał na Twitterze Rabiej. Wpis został usunięty.

Czytaj również: Barbara Nowak pod ostrzałem środowisk lewicowych. Atakowana za ochronę dzieci

Barbara Nowak odpowiada

Kurator oświaty poradziła, aby to włodarze m.st. Warszawy odbyli najpierw zajęcia z tzw. mowy nienawiści. Zaznaczyła stanowczo, że nie da się zastraszyć.

REKLAMA

„Język miłości @PawełRabiej upewnił mnie, że słusznie nie ufam przekazom o szacunku, które chce forsować w szkołach. GW kłamie i opluwa mnie i moją rodzinę. Lekcje o mowie nienawiści radzę zacząć od warszawskiego ratusza. Nie damy się zastraszyć w walce o dobro naszych dzieci!” – odpowiada na Twitterze małopolska kurator.

Wciąż można podpisać apel, który ma na celu obronę małopolskiej kurator. Znajduję się on pod tym LINKIEM.

Źródło: pch24.pl/Twitter

REKLAMA

Komentarze