REKLAMA

Bąkiewicz zapowiada stworzenie Centrum Niepodległości. To odpowiedź na atak wobec narodowców

Bąkiewicz zapowiada stworzenie Centrum Niepodległości. To odpowiedź na atak wobec narodowców

Robert Bąkiewicz zapowiada stworzenie Centrum Niepodległości. To odpowiedź na atak wobec narodowców i kolejne odwoływanie sal na spotkania organizowane przez Roty Niepodległości.

REKLAMA

„Odmawianie lokali na patriotyczne spotkania to nie są „przypadki”. Trwa wypychanie nas z przestrzeni publicznej” – ostro zaznacza prezes Marszu Niepodległości na portalu społecznościowym Twitter.

Przypominamy, że Roty Niepodległości organizowały spotkanie ze znanym prawicowym redaktorem, Stanisławem Michalkiewiczem. W ostatniej chwili okazało się, że OSiR postanowił wymówić organizatorom spotkanie. To już kolejny raz, gdy patrioci nie mogą zorganizować spotkani otwartego z niepoprawnym politycznie dziennikarzem.

„Dlatego dziś w ramach @RotyMN podjęliśmy decyzje: stworzymy Centrum Niepodległości. Będziemy potrzebowali pomocy wszystkich prawych! Wkrótce więcej info” – podkreśla Robert Bąkiewicz. Zapowiedź stworzenia nowego miejsca na mapie Warszawy spotkała się z wielkim entuzjazmem internautów.

„BRAWO! Trzeba kontratakować!” – piszą twitterowicze. Inni podkreślali natomiast, że należy rozszerzyć inicjatywę: „Potrzebujemy centra Wolności i centra Niepodległości w całym kraju!”

REKLAMA

Komentarze