Bąkiewicz zapowiada stworzenie Centrum Niepodległości. To odpowiedź na atak wobec narodowców

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz zapowiada stworzenie Centrum Niepodległości. To odpowiedź na atak wobec narodowców i kolejne odwoływanie sal na spotkania organizowane przez Roty Niepodległości.

“Odmawianie lokali na patriotyczne spotkania to nie są „przypadki”. Trwa wypychanie nas z przestrzeni publicznej” – ostro zaznacza prezes Marszu Niepodległości na portalu społecznościowym Twitter.

Przypominamy, że Roty Niepodległości organizowały spotkanie ze znanym prawicowym redaktorem, Stanisławem Michalkiewiczem. W ostatniej chwili okazało się, że OSiR postanowił wymówić organizatorom spotkanie. To już kolejny raz, gdy patrioci nie mogą zorganizować spotkani otwartego z niepoprawnym politycznie dziennikarzem.

“Dlatego dziś w ramach @RotyMN podjęliśmy decyzje: stworzymy Centrum Niepodległości. Będziemy potrzebowali pomocy wszystkich prawych! Wkrótce więcej info” – podkreśla Robert Bąkiewicz. Zapowiedź stworzenia nowego miejsca na mapie Warszawy spotkała się z wielkim entuzjazmem internautów.

“BRAWO! Trzeba kontratakować!” – piszą twitterowicze. Inni podkreślali natomiast, że należy rozszerzyć inicjatywę: “Potrzebujemy centra Wolności i centra Niepodległości w całym kraju!”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY