REKLAMA

Amerykanka chciała ukraść niemowlę – Zaangażowała w to swoją córkę

Amerykanka chciała ukraść niemowlę – Zaangażowała w to swoją córkę

38-letnia Amerykanka ze stanu Waszyngton została aresztowana w hrabstwie Pierce County. Ubiegłoroczna kandydatka na burmistrza miasta Colorado Springs, Juliette Parker chciała ukraść pewnej kobiecie 3-tygodniowe niemowlę. W przestępstwo zaangażowała swoją nastoletnią córkę.

Kilka dni temu policja z hrabstwa Pierce County w stanie Waszyngton aresztowała 38-letnia kobietę Juliette Parker, która ubiegała się rok temu o urząd burmistrza w mieście Colorado Springs. Według ustaleń śledczych Amerykanka chciała ukraść niemowlę.

Brak obrazka

Zobacz także: [OPINIA] Jarczyński: Koronawirus – walka o nowy porządek świata

Chciała je porwać, wyjechać ze stanu i udawać, że to jej własne dziecko” – relacjonował Ed Troyer z biura szeryfa w Pierce County. Wyjaśnił, że 38-letnia Amerykanka planowała od dawna porwanie kilkutygodniowego dziecka. Według jej zamysłu, niemowlę miałoby mieć nie więcej niż 5. tygodni.

Kobieta w tym celu zaczęła się przedstawiać w mediach społecznościowych jako początkująca fotograf. Oferowała kobietom w ciąży oraz matkom noworodków darmowe sesje fotograficzne. Miało to jej ułatwić dostęp do wymarzonego dziecka.

Tym sposobem Juliette Parker zwiodła pewną matkę 3. tygodniowego dziecka. Amerykanka odwiedzała kobietę trzykrotnie. Na ostatnie spotkanie zabrała ze sobą swoją kilkunastoletnią córkę. Poczęstowały one swoją ofiarę babeczkami z narkotykami odurzającymi w środki. Kobieta wymiotowała z tego powodu, wówczas matka z córką próbowały ukraść dziecko.

Pomimo odurzenia narkotykami, zrozpaczona kobieta dodzwoniła się po pomoc. Trafiła ona do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze. Opowiedziała także, policji o dziwnym zachowaniu niedoszłej burmistrz. Wycierała ona miejsca, które dotykała oraz robiła sobie zdjęcia z dzieckiem.

W krótkim czasie policji udało się odnaleźć i aresztować kobietę. Oskarżono ją o próbę porwania oraz napaść. Nie podano do wiadomości publicznej, czy jej nastoletniej córce grożą jakieś konsekwencje prawne. Juliette Parker została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Zrzutka na organizacje Marszu Żołnierzy Wyklętych

rmf24

REKLAMA

Komentarze