Berkowicz wręcza Hołowni nakolanniki, aby mu się wygodniej klęczało

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Konrad Berkowicz i Szymon Hołownia / zdjęcie: zrzut ekranowy YT

Konrad Berkowicz na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu w bardzo mocnych słowach skomentował wypowiedzi marszałka Hołowni. Poniżej całe wystąpienie posła Konfederacji, któremu w pewnym momencie Szymon Hołownia wyłącza mikrofon.

– Od kilku miesięcy Izrael bombarduje niekierowanymi rakietami jeden z najgęściej zaludnionych obszarów na świecie. Używa też swojej specjalności – białego fosforu – który nie tylko uniemożliwia oddychanie, ale przykleja się do twarzy i płonie i jedynym ratunkiem jest odciąć sobie policzek. W efekcie przez cztery miesiące wojny z Palestyną zginęło wielokrotnie więcej kobiet i dzieci niż przez ponad dwa lata barbarzyńskiej agresji Rosji na Ukrainę.

A Pan, Panie Marszałku, wczoraj powiedział “Izrael broni się przed agresją Hamasu. Apelujemy do Izraela, żeby respektował prawa ludności cywilnej, ale nie podważamy jego prawa do obrony”. O Putinie mówił Pan, że “wgnieciemy go w ziemię”, a tutaj Pan apeluje. I co gorsza, od 3 lat Polska nie ma swojego ambasadora w Izraelu, a Izrael swojego ambasadora w Polsce ma. I to takiego, który co rusz obraża Polaków.

Domagam się wydalenia ambasadora Izraela z Polski. Domagam się wydalenia ambasadora Izraela z Polski. Dość polityki na kolanach.

I mam dla Pana prezent, Panie Marszałku. Nakolanniki produkcji izraelskiej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY