Elon Musk o działaniach Trzaskowskiego: Ale żenada!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

RafałTrzaskowski i Elon Musk / fotomontaż: mn; zdjęcie: zrzut ekranowy YT

Rafał Trzaskowski postanowił być jeszcze bardziej “nowoczesny” i “postępowy” i wytoczył wojnę symbolice religijnej w urzędach miejskich. Jego działania skomentował m.in. Elon Musk. Takiego komentarza chyba się nie spodziewał.

W tej sprawie prezydent Warszawy wydał zarządzenie, którego efektem ma być przede wszystkim usunięcie z urzędów wszelkiej symboliki związanej z religią katolicką. Krzyże mają zniknąć oczywiście ze ścian stołecznych urzędów. Ale również taka symbolika ma się nie pojawiać na biurkach urzędników. Nad realizacją tego zadania ma czuwać powołany w lipcu 2022 roku tzw. pełnomocnik ds. równego traktowania. Sprawa ma więc wymiar wybitnie ideologiczny. I jest podyktowana walką z religią katolicka i ma charakter, jak to się wyraził niegdyś Nitras, opiłowywania katolików.

Wiadomość o działaniach Rafała Trzaskowskiego nie została niezauważona również za oceanem. A działania Rafała Trzaskowskiego na platformie X skomentował sam właściciel Twittera, czyli Elon Musk, który napisał: Bezwstydnie kopiują głupie rzeczy z Ameryki. Jakie to żenujące

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY