Unia do remontu! A jak trzeba to i do rozbiórki!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Konfederacja pod biurem Parlamentu Europejskiego w Warszawie / zdjęcie: materiały prasowe Konfederacji

Dzisiaj pod warszawskim biurem Parlamentu Europejskiego Konfederacja zorganizowała konferencję prasową pod hasłem: Unia do remontu!

Poseł Michał Wawer rozszerzył jednak zakres tego postulatu:
– Unia Europejska mówi Polakom: wasze domy i mieszkania do remontu, więc my mówimy Unii Europejskiej: Unia do remontu! A jak będzie trzeba, to i do rozbiórki! Dlatego, że ten nasz wspólny, niezbyt zgodny, patologiczny, rozbity unijny dom jest w opłakanym stanie. Tutaj tak naprawdę już niewiele do remontowania zostało. Dach jest dziurawy, ściany popękały, fundamentów nigdy nie było, gaz został zakręcony, a w dodatku na ostatnim posiedzeniu lokatorów pozostali lokatorzy większościowo zdecydowali, żeby do naszego pokoju dokwaterować nielegalnych imigrantów.

Poseł Michał Wawer zwrócił uwagę, że w Unii Europejskiej prawo do suwerenności nie jest już traktowane poważnie. Czego przykładem jest decyzja Parlamentu Europejskiego od pakcie migracyjnym. Na łamanie unijnych traktatów, na takie traktowanie Polski, według posła Wawera, pozwoliły rządy Platformy Obywatelskiej i PiS w każdym okresie kiedy te partie były u władzy.

Jak dodał Michał Wawer:
– Efekt jest taki, że dotarliśmy do punktu, w którym już nikt nie traktuje poważnie suwerenności narodowej. (…) Także, szanowni Państwo, w najbliższych wyborach 9 czerwca potrzebujemy wysłać do Parlamentu Europejskiego profesjonalną ekipę remontowo-rozbiórkową. I Konfederacja właśnie taką propozycję Polakom przynosi.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY