Pakt migracyjny przyjęty! „Wszyscy mamy prawo czuć się oszukani”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Krzysztof Bosak / zdjęcie: materiały prasowe Konfederacji

Parlament Europejski przyjął pakt migracyjny. Oznacza to, że Polska będzie przymuszona do przyjmowania nielegalnych imigrantów, którzy zostaną do nas wysłani z innych krajów Unii Europejskiej. Polska może odmówić. Ale wówczas będzie musiała zapłacić 20 tys. euro za każdego nie przyjętego imigranta.

Politycy Konfederacji na mediach społecznościowych skomentowali tą decyzję Parlamentu Europejskiego.

Sławomir Mentzen
Unia Europejska przyjęła dziś pakt migracyjny. Polska ma płacić 20 tysięcy euro za każdego imigranta z Afryki, którego nie będziemy chcieli przyjąć. Płacimy kary, bo wbrew regulacjom Unii Europejskiej emitujemy CO2. Dlaczego również my płacimy kary, gdy to Włosi wbrew regulacjom Unii Europejskiej wpuszczają imigrantów?

Krzysztof Bosak: Wszyscy mamy prawo czuć się oszukani w trakcie debaty na temat członkostwa w UE, bo mówiono nam, że migracje pozostaną w kompetencjach państw członkowskich.

Konrad Berkowicz zamieścił zdjęcie agresywnych imigrantów i opatrzył je komentarzem: Już niedługo w Polsce…

Ewa Zajączkowska-Hernik: Pakt migracyjny został ostatecznie przyjęty! Chcieliście KPO? Proszę bardzo. Walutą będą książęta orientu i królowie buszu.

Krzysztof Mulawa: Ludzie kochają UE bo można bez paszportu wjechać do innych krajów (sic: Schengen), a tymczasem muszą zrozumieć, że mają w zamian PAKT MIGRACYJNY i tysiące LEGALNYCH imigrantów osiedlonych na siłę w ich okolicy. Pakt Migracyjny nie walczy z nielegalnymi imigrantami, wprost przeciwnie – zachęca ich do przedostawania się do Europy i samej!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY