Bosak ostro o ambasadorze Izraela w Polsce: BUC!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Krzysztof Bosak / zdjęcie: materiały prasowe Konfederacji

Ambasador Izraela Yacov Levin kolejny raz zachowuje się butnie i arogancko wobec Polski i Polaków. Jego zachowanie mocno skrytykował wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak.

Ambasador Izraela Yacov Levin zamieścił na platformie X wpis w którym uznał, że Polska popierająca członkostwo Palestyny w ONZ po masakrze 7 października nagradza w ten sposób agresora, kontynuuje antyzachodnią decyzję o uznaniu przez Sowietów “państwa palestyńskiego”, wspiera Iran i Hama przeciwko USA i Izraelowi, narusza Kartę ONZ.

To decyzja błędna i szkodliwa dla bezpieczeństwa, stabilności i Polski – kończy swój wpis Yacov Levin.

Krzysztof Bosak podając dalej tłił ambasadora Izraela w Polsce, napisał do tego komentarz: Zaczynam się zastanawiać czy kontynuowanie misji dyplomatycznej tego buca w Polsce jest bardziej niekorzystne dla Polski czy dla Izraela?

Zauważył, że to nie jedyny ambasador, który dokonał “wtopy”, ale jednocześnie zauważył dobrą pracę dyplomatyczną ambasadorów innych państw: Swoją drogą w ostatnich kilku latach mamy w Polsce ciekawą kumulację różnych wtop dyplomatycznych w wykonaniu ambasadorów kilku różnych państw, na tle których warto docenić kunszt ambasadorów, którzy działają po cichu i nie robią wokół siebie nadmiaru zamieszania, a załatwiają konkretne tematy czy po prostu pełnią w sposób prawidłowy swoją misję reprezentując swoje kraje bez żadnych skandali, w sposób bardziej „nudny” i przewidywalny.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY