„Kryminalista-oszust Rafał Gaweł ponownie przegrywa ze mną w sądzie!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jacek Międlar / zdjęcie: zrzut ekranowy z YouTube

Jacek Międlar na platformie X zamieścił komentarz w którym komentuje sprawę sądową pomiędzy nim a fundatorem Ośrodka Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafałem Gawłem.

Poniżej wspomniany komentarz Jacka Międlara zamieszczony na platformie X:
Tego nie dowiecie się ze stron internetowych oszusta-fundatora OMZRiK. Po serii porażek ze mną w sądzie i prokuraturze ( linki do przykładowych spraw w komentarzu ), przyszła pora na kolejną klęskę Rafała Gawła skazanego na 2 lata więzienia za oszustwa finansowe. Tym razem sprawa dotyczy kwestii finansowych. Otóż RAFAŁ GAWEŁ JEST MI WINIEN PONAD 6500 ZŁ (plus odsetki). To efekt jego porażek ze mną w procesach, które… sam inicjował. Jednak na tym nie koniec.

W jednej ze spraw, w której oskarżała mnie żydowska loża B’nai B’rith, Gaweł niejako podpiął się do sprawy, twierdząc, że jest Żydem (w innej sprawie cywilnej, w której mnie pozwał – link w komentarzu – zarzucał mi, że naruszyłem jego dobra osobiste pisząc o nim, że jest Żydem) zaoczny (prawomocny już w momencie publikacji orzeczenia, możliwość egzekucji w trybie natychmiastowym) na moją korzyść. Tak jest, sąd unieważnił tytuły egzekucyjne, którymi na moją niekorzyść posługiwał się kryminalista-oszust Rafał Gaweł. Przestępca-oszust złożył sprzeciw.

Momentalnie do sądu złożyłem pozew przeciwegzekucyjny. Sąd, jakby orientując się, że mamy do czynienia z oszustem-kryminalistą, w trybie natychmiastowym (minął może tydzień od złożenia pozwu) zawiesił możliwość prowadzenia przez Gawła egzekucji przeciwko mnie, a teraz wydał wyrok.

Sąd, który skazał mnie za “znieważenie narodu (banderowcy)” w słowach “Polska antybanderowska”, zasądził na jego rzecz w sumie ok. 3000 złotych. I mimo, że Gaweł nie wypłacił mi 6500 złotych, przy wykorzystaniu komornika, próbował przejąć moje pieniądze.

Po kolejnych porażkach, Gaweł wycofał pozew (nie mylić z apelacją), który nie podważa wyroku, a który zapewne zostanie “spuszczony w kiblu”. Ściskam i wracam do pracy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY