Będzie w Parlamencie Europejskim komisja śledcza ds. nielegalnej imigracji?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ewa Zajączkowska-Hernik / zdjęcie: materiały prasowe Konfederacji

Ewa Zajączkowska-Hernik, która będzie startowała z list Konfederacji do Parlamentu Europejskiego, złożyła deklarację, że będąc w Parlamencie Europejskim doprowadzi do powołania komisji śledczej ds. nielegalnej imigracji.

Podczas konferencji prasowej, na której prezentowano liderów warszawskiej listy Konfederacji, Ewa Zajączkowska-Hernik powiedziała:
– Jako jedna z pierwszych osób ostrzegałam przed Europejskim Zielonym Ładem. Robiłam to za pośrednictwem wielu rozmów, które prowadziłam z ekspertami i politykami, które były emitowane na YouTubie na kanałach portali w których pracowałam jako dziennikarz.

Dodała przy tej okazji:
– Pracowałam również w zespole, który jako jedyny w zasadzie skutecznie doprowadził do tego, że takie szkodliwe ustawy jak “piątka dla zwierząt” czy ustawa “odorowa” zostały w Polsce zablokowane.

Ewa Zajączkowska-Hernik zaprezentowała również swój czteropunktowy program wyborczy. W jednym z tych punktów, dotyczącym nielegalnej imigracji, rzecznik prasowa Konfederacji, zadeklarowała, że będzie chciała “nakłonić innych europarlamentarzystów do tego by powołać specjalną komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji”.

Konferencja prasowa Konfederacji prezentująca liderów warszawskiej listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego

Cztery punkty z programu Ewy Zajączkowskiej-Hernik zaprezentowane na konferencji prasowej:
Europejski Zielony Ład do kosza!
Nie możemy ponosić gigantycznych kosztów za to, że ktoś w Unii Europejskiej ubzdurał sobie, że mamy być neutralni klimatycznie podczas gry reszta świata ma to gdzieś.

• Euro w Polsce do kosza!
Nasza waluta, nasz Polski Złoty jest gwarantem naszej suwerenności, naszej niepodległości i naszej niezależności. Dlatego zrobimy wszystko, by w Polsce został nasz polski złoty, byśmy nie przyjmowali euro jako naszej waluty.

• Zmiany w traktatach unijnych do kosza!
Nie możemy pozwolić na to by zmiany, które próbuje się przepchnąć przez Unię Europejską doprowadziły do utraty naszej suwerenności na wielu płaszczyznach. Polska ma być państwem niezależnym. Ma być państwem, które może decydować w tak kluczowych sprawach jak polityka migracyjna, polityka zdrowotna czy polityka fiskalna.

• Pakt migracyjny do kosza!
Jako europoseł chcę nakłonić innych europarlamentarzystów do tego by powołać specjalną komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji. Potrzeba ok. 180 osób do tego, by taką komisję w europarlamencie powołać. To jest możliwe! Dziwi mnie, że nikt do tej pory z tego nie korzysta. A nowy europarlament może mieć bardzo dobry klimat do tego, żeby właśnie takie inicjatywy powoływać. Mam bowiem nadzieję, że w tym europarlamencie zasiądą ludzie, którzy mają poglądy jedna bardziej eurosceptyczne. I którzy przede wszystkim odczuli na własnej skórze politykę migracyjną Unii Europejskiej i będą chcieli z tą obecną polityką migracyjną walczyć.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY