Kolejny pomysł Unii: Zakaz sprzedaży samochodów starszych niż 15 lat!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Fotomontaż: Media Narodowe

Michał Wawer, poseł Konfederacji, w krótkim nagraniu w mediach społecznościowych skomentował pomysł, aby zakazać obywatelom Unii Europejskiej naprawy własnych samochodów. Chodzi o samochody, które będą miały więcej niż 15 lat.

Poseł Michał Wawer w krótkim nagraniu z Sejmu odniósł się do tego pomysłu Unii. Poniżej cała treść komentarza posła Konfederacji:

Unia Europejska planuje wprowadzać kolejne ograniczenia, prawne, ograniczenia w możliwości naprawiania starszych samochodów – mających ponad 15 lat.

To jest część planu zwalczania w ogóle samochodów jako takich. I zwalczania w szczególności samochodów dla ludzi, którzy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, żeby kupić sobie nowiutki samochód elektryczny i wozić się po swoim mieście Teslą akceptowaną w strefie czystego transportu!

To jest plan unijny, który stoi w sprzeczności z tym co deklaruje lewica. Lewica mówi, że chce walczyć z wykluczeniem komunikacyjnym. Dla wielu Polaków zakaz naprawiania samochodu mającego powyżej 15 lat to będzie właśnie synonim wykluczenia komunikacyjnego. To będzie oznaczało, że będą zdani na rzadko jeżdżącą, słabo dostępną i przepełnioną komunikację publiczną. Albo, w wypadku wielu najmniejszych miejscowości, po prostu stracą możliwość ruszenia się z własnego domu i załatwiania najbardziej podstawowych spraw.

Zróbmy wszystko, żeby ta antysamochodowa krucjata dobiegła wreszcie końca.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY