Poseł Mulawa do Janusza Kowalskiego: Szybciutko na Mszę, wyspowiadać się!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Poseł Krzysztof Mulawa z Konfederacji w niedzielę w Telewizji Republika starł się z posłem Januszem Kowalskim (SuwPol) i europosłem Dominikiem Tarczyńskim (PiS). Obaj politycy to wytrawni krzykacze z obozu Zjednoczonej Prawicy, którym nie jest łatwo sprostać w potyczkach słownych. Szczególnie na własnym boisku, jakim jest Telewizja Republika.

Jak sobie poradził poseł Konfederacji w starciu z wytrawnymi politykami można obejrzeć na na kanale YouTube Telewizji Republika (odnośnik na końcu tego artykułu). W pewnym momencie w stosunku do obu posłów, chociaż bezpośrednio były to słowa adresowane do Janusza Kowalskiego, padły z ust posła Konfederacji słowa:
– Dzisiaj, panie pośle Kowalski, niedziela. Proszę szybciutko na Mszę, jeżeli jeszcze pan nie był. To teraz powiem dlaczego: wyspowiadać się,

Poseł Mulawa przypomniał Januszowi Kowalskiemu i Dominikowi Tarczyńskiemu głosowanie w Parlamencie Europejskim z maja 2022, “które spowodowało, że granica polsko-ukraińska na wszystkie produkty rolne została otwarta na oścież”.
– Wszyscy europarlamentarzyści zarówno z Prawa i Sprawiedliwości, jak i z Platformy Obywatelskiej i z Lewicy zagłosowali za otwarciem granicy polsko-ukraińskiej – powiedział Mulawa.

Dominik Tarczyński w trakcie tej wypowiedzi, jak to się mówi kolokwialnie, nie trzymał ciśnienia. Przerywał. Rzucił nawet w stosunku do posła Mulawy:
– Łże.

Krzysztof Mulawa to zachowanie Dominika Tarczyńskiego skomentował później w mediach społecznościowych:
Człowiek czasem się dziwi jak można kłamać w żywe oczy i AŻ tak manipulować widzem. Współczuję wyborcom PiSuu nałogowo oglądającym Republikę, że są poddawani takim manipulacjom jak dzisiaj Pan Europoseł Tarczyński.

Rozmawiałem właśnie w z Dominikiem Tarczyńskim, który klasycznie uciekł do przodu i kłamał ponieważ w 2022 roku zdradził polskiego rolnika zgadzając się na PEŁNE OTWARCIE GRANICY NA WSZYSTKIE PRODUKTY z Ukrainy.

Tusk to opcja niemiecko-brukselska, a PIS klasyczny fałszywy przyjaciel z nożem w Twoich plecach. Ps. Wiem, że Republika nie odpowiadała to, co powiedzą goście.

Cała rozmowa posłów Krzysztofa Mulawy, Dominika Tarczyńskiego i Janusza Kowalskiego na kanale YouTube Telewizji Republika
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY