Niecodzienny prezent dla Mentzena. „Aby był Pan zabezpieczony przed kolejnym podobnym atakiem”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Sławomir Mentzen chwilę po tym jak dostał gazem w twarz. Obok przesyłka wraz z listem od firmy Fox Labs Polska / zdjęcie: X

Dosyć nietypowy i niecodzienny prezent otrzymał Sławomir Mentzen od firmy Fox Labs Polska. Prezent jednak praktyczny. Szczególnie przydatny kiedy Polską rządzi Donald Tusk.

Sławomir Mentzen wyszedł w środę z Sejmu, aby stanąć razem z protestującymi rolnikami pod Sejmem. Kiedy stał w spokojnej grupie demonstrantów nagle cała grupa została zaatakowana przez policję. Poseł Mentzen dostał gazem pieprzowym prosto w twarz. Pomocy udzieliła mu ostatecznie służba medyczna w Sejmie.

Po tym incydencie Mentzen otrzymał w prezencie zestaw, który może mu się przydać w przyszłości w podobnych tego typu przypadkach. Od firmy Fox Labs Polska otrzymał chusteczki dekontaminacyjne, wspomagające zneutralizowanie działania gazu pieprzowego. Jak napisała w liście do posła Mentzena firma, chusteczki przesłali, aby był Pan zabezpieczony przed kolejnym podobnym atakiem jaki zdarzył się ze strony służb podczas strajku rolników.

Jednak to nie wszystkie prezenty. W paczce znalazł się również… gaz pieprzowy. Dodatkowo, w razie konieczności, aby odeprzeć atak, dołączamy także najmocniejszy gaz pieprzowy na świecie Fox Labs.

A na koniec listu, który był w paczce do posła Mentzena, znalazły się słowa: Z wyrazami solidarności!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY