Tusk atakuje polityków amerykańskiej prawicy. W sprawie Putina milczy!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Donald Tusk / zdjęcie: Sejm.gov.pl

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak nie omieszkał wytknął pewnej zastanawiającej niekonsekwencji premierowi Donaldowi Tuskowi. Chodzi o jego podejście do wypowiedzi Putina o Polsce. A w zasadzie brak reakcji na to co Putin powiedział.

Dziennikarz Tucker Carlson przeprowadził wywiad z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. W tym wywiadzie Putin posunął się do kłamstw na temat Polski.

Krzysztof Bosak zauważył, że premier polskiego rządu, Donald Tusk, w żaden sposób nie odniósł się do tych kłamstw, zaatakował natomiast w mediach społecznościowych amerykańskich prawicowych polityków.

Krzysztof Bosak na Twitterze odniósł się do zachowania Tuska:
Podsumujmy:
W czasie gdy Putin popularnemu prawicowemu dziennikarzowi z USA udziela wielkiego wywiadu atakującego kłamliwe Polskę premier Tusk arogancko atakuje… polityków amerykańskiej prawicy.

W tym samym czasie autorzy i komentatorzy ze świata zachodniego obalają kłamstwa i manipulacje Putina. W tej sprawie premier Tusk jednak już milczy.

Wygląda to fatalnie.

Pytania do polityków nowej koalicji:
Czy ktoś premierowi doradza? Czy rozmawiacie o takich rzeczach? Jaki macie pomysł na komunikację z międzynarodową opinią publiczną?

Jeśli uważacie, że nazwiska Tusk, Sikorski i mitologia walki z populizmem same zrobią robotę to moim zdaniem jesteście w poważnym błędzie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY