Mentzen o pośle PiS: Przez całe posiedzenie Sejmu drze japę!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

- Jedyne czym się ten poseł zajmuje to darcie japy przez całe posiedzenie Sejmu. Co by się nie działo ten facet się drze - tak zachowanie jednego z posłów PiS skomentował Sławomir Mentzen w najnowszym odcinku swojego programu "Menztzen grilluje".

Chodzi o posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Kaletę, który na posiedzeniach Sejmu “zachowuje się jak troll”. Sławomir Mentzen zachowanie posła Kalety porównał właśnie do internetowych trolli. Jak wyjaśnił taki troll komentuje np. na Twitterze wszystko w sposób wulgarny i często bez sensu. Nie zachowuje się tak jednak w życiu. Nie chodzi po ulicy i nie zaczepia ludzi komentując ich zachowanie.

Natomiast poseł Piotr Kaleta do Sejmu przeniósł właśnie takie zachowanie. Wszystko głośno komentuje. Wydziera się często kompletnie bez sensu. Czym w pewnym momencie zirytował nawet Sławomira Mentzena, który odwrócił się w jego stronę i pokazał mu gest stukania się palcem o głowie.

Piotr Kaleta do tego stopnia zirytował Sławomira Mentzena, że ten postanowił nadać mu tytuł najgłupszego posła. Zastanawiał się w programie “Mentzen grilluje” czy za te słowa trafi przed komisję etyki poselskiej, ale doszedł do wniosku, że przecież wśród 460 posłów musi być jakiś najgłupszy, więc to co powiedział o pośle Kalecie będzie trudne do sfalsyfikowania, albowiem zarzucający mu nieprawdziwe stwierdzenia, będzie musiał wskazać innego “najgłupszego posła”. A wówczas taka osoba sama narazi się na stanięcie przed komisją.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY