Cios w plecy polskich przewoźników! „Za ile nas pan sprzedał?!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Stała się rzecz niebywała. Wójt gminy Dorohusk Wojciech Sawa rozwiązał protest polskich przewoźników na przejściu granicznym w Dorohusku. Protest, który trwa od 6 listopada w obronie polskiej branży transportowej.

Sam wybór terminu rozwiązania protestu nie wydaje się przypadkowy. Akurat dzisiaj, kiedy uwaga mediów i opinii publicznej skierowana jest siłą rzeczy gdzie indziej. Jak skomentował tą decyzję wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak: media mają być zajęte czym innym, a skojarzenie ma być z rządem Tuska, mimo że decyzje podejmują decydenci z rządu PiS.

Dla protestujących to decyzja kompletnie niezrozumiała. Według ich zapewnień wypełniają wszystkie podjęte w związku z protestem zobowiązania. Wydaje się więc, że decyzja jest stricte polityczna i skierowana w polskich przewoźników. W próbę osłabienia ich protestu, przez co pozbawienie ich narzędzia do ubiegania się o swoje słuszne postulaty.

Decyzja wójta Wojciecha Sawy nie została spokojnie przyjęta przez przewoźników walczących o swoje przedsiębiorstwa i miejsca pracy. Po ogłoszeniu protestującym decyzji pod jego adresem poleciało jakże znamienne pytanie: Za ile nas pan sprzedał?!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY