Ziemkiewicz: Jest sprawa do wszystkich porządnych ludzi. Bardzo ważna!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rafał Ziemkiewicz w mediach społecznościowych zaapelował o udział w Marszu Niepodległości i wsparcie finansowe jego organizacji, w związku z tym, że "Polska niepodległość nie była tak bardzo zagrożona jak teraz".

– Jeszcze nigdy od upadku Związku Sowieckiego Polska niepodległość nie była tak bardzo zagrożona jak teraz. Gotowe są już dokumenty, gotowe są już papiery odbierające Polsce wolność. Czekają tylko na podpisy rządów mocarstw europejskich.

– I czekają też na podpis rządu polskiego. Bo tak samo jak w czasie rozbiorów, jak w wieku XVIII, są Polacy, którzy gotowi są te rozbiorowe papiery podpisać. Dlatego w tym roku jest szczególnie ważne, żebyśmy 11 listopada na Marszu Niepodległości byli wszyscy. Wszyscy absolutnie, którzy chcą pokazać tym zdrajcom Polski, że Polska nie zginęła i nie zginie, bo my żyjemy. Godzina 14.00, 11 listopada Rondo Dmowskiego.

– Zapraszam nie tylko do udziału. Ale też proszę, aby kto może wsparł organizację Marszu Niepodległości jakąś wpłatą. Jakąś kwotą choćby drobną. Każda się przyda, bo potrzeba jest jak jeszcze nigdy nie było.

Marsz Niepodległości można wesprzeć finansowo:
• Zrzutka: https://zrzutka.pl/r45yf6
• Przelew:
Konto nr 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
tytułem: Darowizna na cele statutowe
Stowarzyszenie Marsz Niepodległości
ul. Słomińskiego 15/509A, 00-195 Warszawa

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY