Pomóż nam zorganizować Marsz Niepodległości!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pracuje pełną parą nad organizacją tegorocznej edycji Marszu Niepodległości.

Na nowe władze Stowarzyszenia spadło w tym roku trudne zadanie. Stowarzyszenie zostało bowiem nie tylko wydrenowane przez poprzedniego Prezesa ze środków finansowych, ale na dodatek pozostawione z długami. Również organizacyjnie b. prezes SMN Robert Bąkiewicz zrobił wszystko, aby SMN stało się organizacją dysfunkcjonalną, niezdolną do samodzielnej działalności.

Główne uderzenie poszło w finanse Stowarzyszenia. To nie tylko zadłużenie SMN. To również zniszczenie fundraisingu czy pozbawienie możliwości chociażby zbiórki funduszy poprzez tzw. 1% (obecnie1,5%). A pieniądze z 1% całkowicie pokrywałyby organizację Marszu. Te wszystkie działania miały pozbawić SMN rangi, jaką SMN jako organizator Marszu Niepodległości, ciężką pracą środowisk narodowych zdobył. To się nie udało!

I ten etap na szczęście już za nami, chociaż ciągle nie wszystkie zasoby należące do SMN udało się odzyskać. A długi, pomimo wdrożonych programów naprawczych, pozostaną z SMN na wiele miesięcy.

Jednak Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie zaniedbuje najważniejszego – organizacji kolejnego Marszu. Na poczet organizacji Marszu Niepodległości 2023 została m.in. uruchomiona zbiórka na Zrzutce. Już teraz udało się zebrać prawie 40 tys. zł z zaplanowanej na 100 tys. zbiórki.
Informacje o tym jak można wspierać Marsz znajdują się na stronie Marszu Niepodległości: MarszNiepodleglosci.pl/DAROWIZNA/.

W tym roku idziemy pod hasłem “Jeszcze Polska nie zginęła”. Hasłem, który każdy polski patriota nosi w swoim sercu. Dla którego te pierwsze słowa polskiego hymnu są ideowym drogowskazem.

11 listopada o godz. 14.00 widzimy się na Rondzie Dmowskiego w Warszawie. Nie zapomnijcie zabrać białoczerwonych flag, białoczerwonych opasek. Wszystkim pokażmy, że jeszcze Polska nie zginęła.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY