Piątka z Mentzenem. W dwa dni chce odwiedzić całą Polskę. Jak to zrobi?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Sławomir Mentzen w końcówce kampanii wyborczej zamierza ostro finiszować i wrzucić "szósty bieg". W dwa dni zamierza odwiedzić aż 10 miast w których spotka się z sympatykami!

Jak napisał Sławomir Mentzen: W ostatnich dniach kampanii wyborczej zamierzam wrzucić szósty bieg. W czwartek 12 października zaczynam trasę Piątka z Mentzenem. W ciągu dwóch dni mam zamiar odwiedzić całą Polskę. Będę w 5 miastach dziennie, zachęcał do głosowania na listę nr 5, mówił o 5 Konfederacji, tłumaczył się z 5 Mentzena i przybijał piątki z sympatykami, którzy przyjdą na spotkania.

Plan rzeczywiście jest ambitny po w czwartek 12 października Mentzen chce odwiedzić Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawę. A w piątek 13 października Lublin, Rzeszów, Wrocław i Katowice. Jak zamierza to zrobić? “Żeby zdążyć odwiedzić tyle miast jednego dnia, będę poruszał się helikopterem, emitując bardzo dużo CO2. Mam nadzieję, że kapłani walki z klimatem mi to wybaczą” – skomentował Mentzen.

Dodatkowo w Warszawie i Krakowie po skończonym tak intensywnym dniu kampanii Sławomir Mentzen zapowiada, że uda się z sympatykami… na piwo. Piątka z Mentzenem zapowiada się więc jako szczególnie ciekawe wydarzenie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY