Bąkiewicz zostawił Stowarzyszenie w opłakanym stanie finansowym. Konta wyczyszczone

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Bartosz Malewski poinformował na Twitterze o odrzuceniu przez sąd apelacji jaką Robert Bąkiewicz złożył ws. Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Podsumował również krótko to do jakiego stanu doprowadził Bąkiewicz stowarzyszenie. Cały wpis Prezesa SMN poniżej.

24 września Robert Bąkiewicz przegrał apelację ws. Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Tym samym Sąd potwierdził, że:
– Robert Bąkiewicz nie jest prezesem od 19.02.2023 r.,
– Walne Zgromadzenie Członków odbyło się w sposób prawidłowy,
– sławetne “wyrzucenie” 6. członków Zarządu przez 3. członków Zarządu nie miało mocy.

Jednocześnie Robert Bąkiewicz, Tomasz Kalinowski i inni ignorują wezwania ws. wydania aktywów Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które bezprawnie znajdują się w ich posiadaniu lub mają o nich wiedzę. Poza składnikami materialnymi w ich władaniu pozostają m. in. profile Marsz Niepodległości na Facebooku, co utrudnia naprawę finansów. To oczywiście spotka się z naszą zdecydowaną reakcją.

Robert Bąkiewicz zostawił Stowarzyszenie Marsz Niepodległości w opłakanym stanie finansowym. Konta były wyczyszczone, a długi sięgają kilkuset tysięcy złotych. Nie spłacał subskrypcji zdjęć prasowych, którą wykupił w PAP. Nie spłacał nawet swoich najbliższych współpracowników, z którymi współpracuje nadal pod swoimi nowymi szyldami.

Z bardziej bulwersujących spraw – Robert Bąkiewicz nie spłacał nawet billboardów z własną podobizną, które fakturował na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, a które promowały jego własną osobę. To była metoda na zawłaszczanie Marszu Niepodległości – inicjatywy wszystkich Polaków, jako swojej własnej.

Wreszcie – Robert Bąkiewicz nie uregulował również należności za organizacje zeszłorocznego Marszu Niepodległości. Tymczasem pytany o te kwestie przez mieszkańców Radomia mówi, że długów nie było. To zwykłe kłamstwo, dające się szybko i łatwo zweryfikować.

Źródło: Twitter/Bartosz Malewski
Zdjęcie: zrzut ekranowy YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY