Konfederacja uderza nowym spotem z… pelikanem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Animacje Barbary Pieli już dawno podbiły media społecznościowe. Plastusie, wcześniej chętnie wykorzystywane przez TVP i redaktora Rachonia, straciły w telewizji publicznej swoje miejsce po tym jak zaczęły kwestionować sens pandemii. Teraz odnalazły swoje miejsce w... Konfederacji.

Konfederacja już od kilku miesięcy współpracuje z autorką animacji. Barbara Piela do tej pory przygotowała 9. odcinków Pelikana specjalnie dla Konfederacji. I to właśnie Pelikan jest głównym bohaterem tych animacji. Pelikan, który łyka wszystko co mu jest podsuwane przez propagandę. Niezależnie czy to jest propaganda płynąca z TVN czy z TVP, od PiSu czu od Platformy. Pelikan łyka wszystko co mu podsuwają media i partie mainstreamowe.

W najnowszym odcinku lider PiS oraz lider Koalicji Obywatelskiej starają się przyciągnąć Pelikana najpierw obietnicami, że dadzą mu więcej niż ich polityczni oponenci. A potem tym, że sprowadzą do Polski… mniej imigrantów.

Jest też o wstawaniu z kolan, aferze wizowej i “Zielonej granicy” Agnieszki Holland. A wszystko w 1,5 minutowej animacji.

“Nie łykaj wszystkiego jak Pelikan” – to hasło, które pojawia się w każdym odcinku Pelikana jako przestroga przed tym co mówią i co obiecują politycy. Głosu lektorowi, który czyta na zakończenie każdego Pelikana hasło przewodnie danego odcinka, użycza poseł Konfederacji Stanisław Tyszka.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY