„Współodpowiadasz za przekształcanie Polski w kraj multikulturowy!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Podsekretarz stanu w MSZ, Paweł Jabłoński, zarzucił Krzysztofowi Bosakowi dezinformację w kwestii wydawanych pozwoleń na pracę i wiz dla obcokrajowców. Bosak szybko mu odpowiedział.

“ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ osób, które otrzymały pozwolenie na prace, nie otrzymała następnie wiz – i nigdy nie dotarła do Polski. Przykłady w krótkim materiale filmowym. Liczba wydanych wiz pracowniczych to ZALEDWIE KILKA PROCENT wydanych pozwoleń na pracę.” – napisał na Twitterze Paweł Jabłoński.

Krzysztof Bosak udzielił mu szybko odpowiedzi: Pawle, tłumaczę tę kwestię szczegółowo w naszym najnowszym programie „Bosak&Menzten”, polecam od 11. minuty:

Tobie zaś rekomenduję nie nazywać „dezinformacją” prawdziwych danych, które Ci się nie podobają. W statystyce wizowej Wasz rząd wypada równie źle. Wpuściliście już dziesiątki tysięcy muzułmanów i nie zwalniacie tempa!

Pozwolenia na pracę pokazują tendencje widoczne także w statystyce wizowej i pokazują jak szkodliwa jest ukryta strategia polityki migracyjnej rządu PiS.

Przekształcacie Polskę w kraj multikulturowy. Mam nadzieję, że osobiście tego nie popierasz i w tym aktywnie nie uczestniczysz, ale niestety za to współodpowiadasz. I będziesz z tym kojarzony jako były współpracownik złego premiera i następnie wiceszef MSZ.

Zdjęcie: Zrzut ekranowy YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY