W Poznaniu nie chcieli Bosaka i Mentzena. Ale będą ich mieli!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Polityczne naciski sprawiły, że Stadion Poznań sp. z o.o. wycofał się z umowy dotyczącej spotkania Bosak i Mentzen NA ŻYWO. Czy to już nie jawna ingerencja w przebieg kampanii wyborczej?

Sławomir Menzten w czwartek w mediach społecznościowych opisał sposób wypowiedzenia umowy:
Podpisaliśmy ze Stadion Poznań sp. z o. o. umowę na zorganizowanie jutro spotkania Bosak i Mentzen NA ŻYWO. Dzisiaj koło południa rzecznik Lecha Poznań kłamał na Twitterze, że nasze spotkanie jest samowolką. Niedługo potem przyznał, że wyraził się nieprecyzyjnie, bo rzeczywiście złożyliśmy wniosek, początkowo dostaliśmy zgodę, ale została ona wycofana. Co było kolejnym kłamstwem, bo my mamy podpisaną umowę, a nie żaden wstępnie zaakceptowany wniosek. Umowa zresztą wtedy również nie była jeszcze wypowiedziana.

Przedstawiciele spółki telefonicznie nam przekazali, że rzeczywiście chcą wypowiedzieć umowę, ale jeszcze nie wiadomo z jakiego powodu.

W Poznaniu zaczęli myśleć, pod jakim pozorem ukryć politycznie motywowaną chęć odwołania spotkania. Trochę to trwało, ale wymyślili. Po kilku godzinach dostaliśmy wypowiedzenie, gdzie za przyczynę rozwiązania umowy podano to, że dwa dni później na stadionie ma odbyć się mecz. Jaki związek ma niedzielny mecz na stadionie z piątkowym spotkaniem na parkingu oczywiście nic nie napisali, bo każdy wie, że żadnego związku nie ma.

Jest zupełnie oczywiste, że przyczyny rozwiązania są polityczne. Co ciekawe, największe problemy z organizacją spotkań mam w zdominowanych przez PO miastach – Gdańsku i Poznaniu. Jeżeli ktoś ma nadzieję, że PO jest normalniejszą partią od PiS, to muszę go rozczarować. Nie jest. To druga strona tej samej monety. Za ich rządów w Polsce będzie takie samo bezprawie i złodziejstwo jak za PiS.

Nasze spotkanie Bosak i Mentzen NA ŻYWO w Poznaniu oczywiście się odbędzie. Widzimy się w piątek o 19:00 na Placu Wolności w Poznaniu.

Zdjęcie: Facebook/Konfederacja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY