Mentzen: Nigdy szansa na rozbicie układu POPiS nie była tak duża

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Sławomir Mentzen / materiały prasowe Konfederacji

"Nasze sondaże przebiły już 16%.Jeszcze nigdy nie notowaliśmy takich wyników, jeszcze nigdy szansa na rozbicie układu POPiS nie była tak duża".

Wyraźny wzrost w sondażach Konfederacji w ostatnich miesiącach daje szansę tej partii na wprowadzenie kilkudziesięciu posłów do parlamentu. Według sondaży może to być już nawet 60-70 posłów. Apetyty polityczne Konfederacji więc rosną, ale, aby doszło do symbolicznego “wywrócenia stolika”, który zapowiada Sławomir Mentzen, te notowania sondażowe muszą się utrzymać, ale Konfederacja musi również podjąć jeszcze większy wysiłek. I z takim apelem, lider Nowej Nadziei, zwrócił się w mediach społecznościowych do działaczy i sympatyków Konfederacji:
Nasze sondaże przebiły już 16%. Jeszcze nigdy nie notowaliśmy takich wyników, jeszcze nigdy szansa na rozbicie układu POPiS nie była tak duża. Nie jest to sygnał do tego, aby osiąść na laurach, tylko do tego, żeby starać się jeszcze bardziej. Wszyscy musimy ciężko pracować przez następne trzy miesiące, żeby wykorzystać wielką szansę, która może się już nigdy nie powtórzyć. Jeżeli teraz się przyłożymy, wszystko jest możliwe.

Sławomir Mentzen liczy nawet na lepszy wynik niż ten, który obecnie dają sondaże Konfederacji:
Można myśleć, że to mało prawdopodobne, żebyśmy mieli jeszcze lepsze wyniki, ale jak prawdopodobne kilka miesięcy temu było to, że dojdziemy do 16%?

I zwraca uwagę, że pomimo tego, że walka z dwoma najsilniejszymi ugrupowaniami jest nierówna to jednak udaje się już wyrwać kawałki politycznego tortu:
Nie mamy tyle pieniędzy, tyle mediów, tyle państwowych i samorządowych spółek ani zasobów które mają partie rządzące Polską od dekad. Ale mamy zapał, poparcie mnóstwa młodych ludzi i pomysły jak sprawić, żeby coś się zmieniło. Każdy z was może być częścią naszej drużyny. Każdy z was może przyłożyć rękę do wysłania Tuska z Kaczyńskim na emeryturę.

Apeluje również o aktywne wsparcie:
Możesz przez następne trzy miesiące obserwować z boku jak walczymy sami przeciw wszystkim albo dołączyć do nas, pomóc nam w kampanii i mieć olbrzymią satysfakcję z czynnego udziału w zakończeniu rządów PiS. Dołącz do Drużyny Mentzena. Wypełnij formularz i czekaj na kontakt od nas. Razem zmienimy Polskę na lepsze! Wszyscy do pracy! Zostały trzy miesiące do wyborów. Tym razem to już naprawdę może być ta jesień 😉

Zdjęcie: Mat. prasowe Konfederacji

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY