Największy mord sądowy Polski Ludowej. Spotkanie z dr Anną Mandrelą

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W środę 28 czerwca o godz. 19.00 w Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia” odbędzie się spotkanie z dr. Anną Mandrelą, poświęcone sprawie mordu Adama Doboszyńskiego pt. “Największy mord sądowy Polski Ludowej. Dlaczego Adam Doboszyński musiał zginąć”.

Organizatorami wydarzenia są: Młodzież Wszechpolska, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia”

Anna Mandrela jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie filozofii, autorką książek ,,Kościół katolicki wobec buddyzmu” oraz ,,Tomizm Garrigou-Lagrange’a wobec wizji filozoficznej Teilharda de Chardin” (rozprawa doktorska). Od kilku lat zajmuje się również historią nieznanych polskich bohaterów.

Do czerwca 2021 r. prowadziła autorskie programy na kanale Media Narodowe na youtube, w tym cykl edukacyjny ,,Czerwony Terror”, w którym opowiadała o prześladowaniach Kościoła przez komunizm. Obecnie prowadzi swój własny kanał na Youtube ,,Ryngraf TV”. Jako publicystka współpracuję regularnie z czasopismem ,,Magna Polonia”. Publikowała również w ,,Do Rzeczy”, kwartalniku ,,Wyklęci” oraz ,,W sieci historii”.

Opublikowała dwie książki dotyczące rtm. Witolda Pileckiego, ochotnika do Auschwitz: ,,Duchowość i charakter Witolda Pileckiego” oraz ,,Kto zdradził Witolda Pileckiego: nieznane fakty z ostatnich lat życia Rotmistrza”. Obecnie zajmuje się upamiętnieniem postaci Zofii Łuszczkiewicz (siostry Izabeli), znajomej Adama Doboszyńskiego, któremu udzieliła schronienia po jego powrocie do Polski w 1947 r.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY