Fundacja Życie i Rodzina rusza z kampanią “Sejm bez aborterów”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sejm, posłowie

Sejm, posłowie / Fot. Flickr

9 marca 2023 posłowie będą głosować nad obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Pojawiają się deklaracje, że odrzucą ustawę chroniącą życie. Jak będzie faktycznie, przekonamy się już wkrótce. Tymczasem już teraz Fundacja Życie i Rodzina uruchomiła stronę www.SejmBezAborterow.pl, na której po głosowaniu znajdą się nazwiska wszystkich tych posłów, którzy 9 marca zagłosują przeciwko życiu – niezależnie od barw partyjnych.

Zobacz także: Bp Strickland o pornografii: “Kultura pogrąża się w coraz większej ciemności”

Jak wskazuje Fundacja Życie i Rodzina, “data głosowania jest symboliczna”.

Dokładnie 80 lat wcześniej Adolf Hitler zalegalizował wolną aborcję dla Polek. „Mamy okazję, by uczynić kolejny Sejm lepszym i bardziej przyjaznym życiu” – podkreśla Kaja Godek. Opublikowana lista pokaże, na kogo nie warto głosować w nadchodzących wyborach. Fundacja Życie i Rodzina będzie prowadzić akcję „Sejm bez aborterów” również w okręgach wyborczych – przekazała organizacja.

Na stronie www.SejmBezAborterow.pl obecnie można zobaczyć zapowiedź kamapnii, a także wizerunek Hitlera i przypomnienie jego słów:

„W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji” – mówił Hitler.
„Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych” – dodał zbrodniarz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zycierodzina.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY