Oświadczenie Stowarzyszenia Marszu Niepodległości. Kilku członków zostało wykluczonych

PILNE
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Niepodległości 2022

Marsz Niepodległości 2022 / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Zarząd stowarzyszenia Marsz Niepodległości opublikował w środę specjalne oświadczenie. Poinformowano w nim o wykluczeniu z organizacji kilku członków.
  • W związku z ostatnimi wydarzeniami wokół stowarzyszenia Marszu Niepodległości zostały podjęte decyzje w sprawie dalszej działalności.
  • Opublikowano oświadczenie informujące o wykluczeniu kilku członków stowarzyszenia.
  • Zarząd stowarzyszenia poinformował również o złożeniu zawiadomienia do Prokuratury Krajowej o popełnieniu przestępstwa.
  • Zobacz także: Elektrownia jądrowa w Polsce. PEJ podpisało umowę z Westinghouse

W związku z ostatnimi wydarzeniami wokół stowarzyszenia Marszu Niepodległości zostały podjęte decyzje w sprawie dalszej działalności organizacji patriotycznej. Opublikowano oświadczenie informujące o wykluczeniu kilku członków stowarzyszenia.

W trosce o dobro stowarzyszenia, Zarząd dnia 22 lutego 2023 r. podjął decyzję o wykluczeniu niżej wymienionych członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

– czytamy w oświadczeniu.

Wśród wykluczonych członków MN znajduje się: Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Witold Tumanowicz, Marcin Białasek, Mateusz Marzoch, Michał Melon, Bartosz Malewski i Jerzy Wasiukiewicz.

Niniejsza decyzja była spowodowana, notorycznym łamaniem statutu i wewnętrznych procedur stowarzyszenia. Pragniemy poinformować, że dzięki podjętym niezbędnym decyzjom, po miesiącach prób destabilizacji przez wyżej wymienionych członków, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości odzyskało sterowność

– podaje Marsz Niepodległości.

Ponadto na wniosek prezesa Roberta Bąkiewicza, zarząd postanowił zwołać Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w sprawie wybrania nowych władz. Zarząd złożył również wniosek do Prokuratury Krajowej o popełnieniu przestępstwa przez część członków organizacji.

Informujemy również, że władze stowarzyszenia złożyły zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o popełnieniu przestępstwa przez część członków działających na szkodę stowarzyszenia

– poinformował zarząd.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY