Ambasador Niemiec w Polsce zapytał o najlepsze pączki w Warszawie. Jest cięta riposta

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Thomas Bagger, ambasador Niemiec w Polsce z pączkami.

Thomas Bagger, ambasador Niemiec w Polsce z pączkami. / Fot. Twitter

Dziś Tłusty Czwartek. Z tej okazji wiele osób nie tylko się objada słodkościami, ale też umieszcza w mediach społecznościowych wpisy na ten temat. Podobnie postąpił ambasador Niemiec w Polsce. Dziennikarz Mediów Narodowych skwitował jego słowa przypomnieniem ważnego obowiązku, jakiego nadal Niemcy nie zrealizowali.

Zobacz także: Ruszył proces przeciwko łódzkiemu mecenasowi. Odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku

Thomas Bagger, ambasador Niemiec w Polsce umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym trzyma tacę z pączkami i dodatkowym komentarzem. Pozytywnie odniósł się do tej polskiej tradycji.

Pączki już są! Ale smaczna ta polska tradycja. Nie wiem tylko, gdzie w Warszawie są najlepsze… Życzę wszystkim najsmaczniejszych pączków w tłusty czwartek! – napisał.

Jedną z osób, które odpowiedziały na jego pytanie jest Michał Jelonek, redaktor telewizji Media Narodowe. Dodatkowo przypomniał, że Niemcy nadal nie rozliczyły się ze szkód, jakie poczyniły w Polsce podczas II wojny światowej.

U Zagoździńskiego są najlepsze Panie Ambasadorze. Przedwojenna cukiernia w przedwojennej kamienicy. Przetrwałoby więcej takich miejsc, ale nam spaliliście w 1944. Rozliczycie się i będziemy kwita. Smacznego! – stwierdził.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY