Przewodniczący słowackiego parlamentu ma 12. dzieci z 10. kobietami. Media: Spodziewa się 13. dziecka z 11. kobietą

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Boris Kollár

Boris Kollár / Fot. Facebook

Założyciel ugrupowania Jesteśmy Rodziną, a od 2020 roku także przewodniczący słowackiego parlamentu, Boris Kollár wedle doniesień medialnych ma oczekiwać na narodziny 13. potomka. Kontrowersji sprawie dodaje fakt, że ma go urodzić już 11. z kolei partnerka polityka. Dotychczas miał dwanaścioro dzieci z dziesięciorgiem kobiet.

Zobacz także: Media Narodowe walczą z cenzurą YouTube’a. Ruszyła zbiórka

Siedem miesięcy temu Boris Kollár doczekał się swojego dwunastego dziecka, które urodziła Barbora Richterová.

Wygląda na to, że w drodze może być kolejny, ale z inną kobietą! Kandydatką na matkę numer 11 ma być rzekomo niedawna znajoma Kollara, piosenkarka Laura Vizváryová, którą mimo lotniskowych manewrów udało się Novemu Časowi zdemaskować po przylocie z Dubaju obok polityka – można przeczytać na łamach portalu wanda.pluska.sk.

O sprawie rozpisuje się szereg mediów na Słowacji. Aktualna partnerka polityka miała jednak jakiś czas temu odrzucić plotki o swojej ciąży. Na takie informacje odpowiedziała, że… po prostu przytyła.

Blondynka zamieściła jednak na swoim Instagramie kilka naprawdę ciekawych zdjęć. Ostatnio opublikowała zdjęcie całej swojej sylwetki, a na brzuszku umieściła wielkie serce. Potem pojawiła się w luksusowym sklepie z rzeczami dla dzieci – upiera się słowacki portal.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Interia, wanda.pluska.sk

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY