Cwikła: Kaczyński umie wywrzeć wpływ [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dominik Cwikła

Dominik Cwikła / Fot. Media Narodowe

"Jarosław Kaczyński potrafi przymusić koalicjantów do tego, by głosowali tak jak tego chce PiS" - mówił w Dniu na żywo w MN Dominik Cwikła z portalu Kontrrewolucja.net.

Kwestia KPO

“Moim zdaniem jest to i skomplikowane i proste. Po pierwsze błędem było przyjmowanie KPO, również ostrzegałem, że przyjęcie tego to jeszcze większe oddanie suwerenności w ręce Brukseli, tak, że będą mogli stosować różne naciski pod groźbą niewypłacania pieniędzy, które należą się jak psu micha. To jest kredyt, który spłaca się z odsetkami. Mateusz Morawiecki i przede wszystkim oligarchia pisowska jest za to odpowiedzialna” – mówił Cwikła.

Finisz batalii o pieniądze

“Nie sądzę, żeby była to ostatnia prosta. Skoro jest państwo, które pozwoliło sobie naliczać odsetki za kredyt, którego nie otrzymało, to dlaczego nie wymyślić kolejnego problemu i pod tym pretekstem nie wypłacić tych pieniędzy” – wskazywał publicysta.

Głos Kaczyńskiego

“Uważam, że nawet jeśli Morawiecki czegoś w tych rozmowach nie osiągnął, to głos Kaczyńskiego w tej koalicji może być kluczowy. Dopóki Jarosław Kaczyński żyje i działa w polityce będzie umiał wywrzeć wpływ, bo potrafi przymusić koalicjantów do tego, by głosowali tak jak tego chce PiS” – komentował gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY