Kozera: Odsunąć senatora Burego [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Andrzej Kozera

Andrzej Kozera / Fot. MediaNarodowe/YouTube

"Ten człowiek nie nadaje się do reprezentowania poważnej partii, którą chce być Polska 2050" - mówił w Dniu na żywo w MN Andrzej Kozera, komentator polityczny.

Senator Hołowni przeprosi?

“Myślę, że na przeprosiny będziemy długo czekać, prawdopodobnie tych przeprosin nie będzie. Będzie wykręt, że został sprowokowany, zdenerwowany, nie dano mu dojść do słowa. Jak znam debaty w TVP to wszyscy ludzie z opozycji są dopuszczani do głosu. Tutaj wyraźnie zabrakło argumentów. Jeżeli miał ten ogórek w kieszeni, to znaczy że to zostało przygotowane” – mówił Kozera.

Bury nie wie skąd sprowadza towar

“Tak się może tłumaczyć dziecko w przedszkolu. Senator, który zajmuje się biznesem i sprowadza jakiś towar, musi znać pochodzenie tego towaru. Przecież to nawet jeżeli chodzi o dopuszczenie do rynku, to jest żywność, mamy instytucje badające żywność i skąd ona pochodzi. To jest jakaś absurdalna sytuacja” – wskazywał gość MN.

Niepoważne zachowanie

“W polskich mediach nie jesteśmy przyzwyczajeni, że ktoś na kogoś się rzuca. To nie jest program rozrywkowy, satyryczny czy talk – show. Szymon Hołownia powinien przemyśleć i wyciągnąć wnioski. Ukarać, może odsunąć senatora Burego, bo ten człowiek nie nadaje się do reprezentowania poważnej partii, którą chce być Polska 2050” – dodawał Kozera.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY