Włochy: Zamówił figurki pasterzy. Otrzymał paczkę z marihuaną

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Mieszkaniec San Giorgio a Cremano na południu Włoch, chciał poprawić swoją szopkę świąteczną. Chciał uzupełnić ją o kilka nowych figurek, które postanowił zamówić przez internet. Po kilku dniach przesyłka do niego dotarła, jednak jej zawartość okazała się zaskakująca.

Zobacz także: Francja. Algierczyk groził podpaleniem. O swoich planach poinformował Urząd Pracy

Jak się okazało, zamiast figurek, zapakowano tam dziesięć kilogramów próżniowo zapakowanej marihuany. Niezadowolony z takiego obrotu sprawy Włoch zawiadomił o całej sprawie policję. Karabinierzy skonfiskowali ładunek i teraz starają się wyjaśnić, jak doszło do pomyłki.

Twórca szopek nie zdecydował się uprzednio na stacjonarne zakupy. Miały go do tego zniechęcić tłumy na jarmarku bożonarodzeniowym na San Gregorio Armeno w Neapolu. Jak się jednak okazuje, zakupy przez internet nie dają gwarancji otrzymania oczekiwanego produktu. Włoch, który otrzymał paczkę z marihuaną, oczekiwał na przesyłkę z Hiszpanii, z figurkami rolnika przycinającego winorośl i jego syna z wiklinowym koszykiem. Oferta, którą wybrał, była jedną z tańszych.

Obecnie trwa postępowanie, które ma ustalić łańcuch handlu narkotykami, w który przypadkiem wplątał się amator szopek. 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Polsat News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY