Miedwiediew wysnuł kontrowersyjne hipotezy. Musk: “Najbardziej absurdalne prognozy, jakie kiedykolwiek słyszałem”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Elon Musk

Elon Musk / Fot. Twitter

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew opublikował kuriozalny wpis, w którym straszy m.in. rozbiorem Polski. Polityk w dodatku stwierdził, że Unia Europejska się rozpadnie, a Stany Zjednoczone zostaną zniszczone w wojnie domowej. Do słów Rosjanina odniósł się właściciel Twittera Elon Musk.
  • Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew wysnuł absurdalne hipotezy na temat rosyjsko-zachodniej rywalizacji.
  • Jego zdaniem Polskę czeka IV rozbiór, a wcześniej wraz z Węgrami mielibyśmy zaatakować zachodnie regiony Ukrainy.
  • Ponadto Wielka Brytania miałaby wrócić do Unii Europejskiej i przyczynić się do jej upadku.
  • Zobacz także: Mamy aż 9 miejsc na podium w końcowych klasyfikacjach PŚ w kajakarstwie klasycznym

Wiele osób wymyśla futurystyczne hipotezy, tak jakby rywalizowali, kto stworzy najbardziej dziką, a nawet najbardziej absurdalną. Oto nasz skromny wkład

– stwierdził były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew pisze, że Polska i Węgry zagarną zachodnie regiony Ukrainy. Dodaje, że Wielka Brytania ponownie wróci do Unii Europejskiej, co doprowadzi do rozpadu wspólnoty i odejścia od euro.

Czytaj więcej: Grecja wzmacnia ochronę granicy. Mur będzie dłuższy

Fantazje Miedwiediewa

Rosyjski polityk wiedziony fantazją prognozuje powstanie IV Rzeszy, która ma obejmować Niemcy, Polskę, kraje bałtyckie, Czechy czy Słowację. Przeczuwa, że już niedługo wybuchnie wojna między Rzeszą a Francją, która zakończy się rozbiorem naszego kraju.

Miedwiediew uważa, że w wyniku wojny domowej w USA, Kalifornia i Teksas ogłoszą niepodległość. Z kolei wybory prezydenckie wygra Elon Musk. Na koniec kremlowski polityk przekazał życzenia dla anglosaskich przyjaciół i ich radośnie kwiczących prosiaczków.

Do kuriozalnego wpisu byłego rosyjskiego prezydenta odniósł się właściciel Twittera, który “pochwalił” Miedwiediewa za świetny wątek. Następnie już bez humorystycznych podtekstów wyjaśnił, że nie wierzy w takie przepowiednie.

To zdecydowanie najbardziej absurdalne prognozy, jakie kiedykolwiek słyszałem. Pokazują równocześnie zdumiewający brak wiedzy o postępach w dziedzinach sztucznej inteligencji i zrównoważonej energii

– ocenił Elon Musk.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY