Kłopoty Łukaszenki. Miał problemy z pokonaniem schodów [+WIDEO]

WIDEO
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aleksander Łukaszenka

Aleksander Łukaszenka / Fot. PAP/EPA/ALEXANDER ASTAFYEV. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Sieć obiegło nagranie, na którym widać, jak prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka wchodzi po schodach. Robi to jednak z pewnym oporem.
  • Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka “fascynuje” ostatnio ekspertów swoimi problemami zdrowotnymi.
  • Miał on problem z wejściem do budynku, gdzie odbywa się szczyt Wspólnoty Niepodległych Państw organizowany w Petersburgu.
  • Podobne problemy zauważono, już w trakcie listopadowego szczytu Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym w Armenii.
  • Wówczas schodził on powoli po schodach samolotu, podtrzymując się poręczy.
  • Zobacz także: Satelity dla Wojska Polskiego. MON zawiera umowę z Francją

Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka przybył we wtorek do Petersburga, gdzie trwa spotkanie szefów państw Wspólnoty Niepodległych Państw. Miał on problemy z wejściem do budynku, gdzie odbywał się szczyt.

Już w listopadzie media donosiły o problemach zdrowotnych białoruskiego przywódcy, który przebywał na szczycie organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym w Armenii. Podczas opuszczania pokładu prezydenckiego samolotu, schodził on bardzo powoli podtrzymując się poręczy, powoli stawiając noga za nogą. Nagranie wywołało wiele plotek związanych z jego stanem zdrowia.

Czytaj więcej: Chersoń: Rosjanie ostrzeliwują…własne miasto. Kreml gubi się w propagandzie

Problemy zdrowotne białoruskiego dyktatora

Nagranie wywołało wówczas wiele domysłów odnośnie tego, co dolega Łukaszence. Oficjalne nagranie zostało zmienione w taki sposób, że dyktator został pokazany dopiero wtedy, kiedy był już na dole.

Na ten moment nie wiadomo, co dolega białoruskiemu przywódcy. Jak donosi analityk polityczny i bloger Dmitrij Bołkuniec prezydent Białorusi może cierpieć na cukrzycę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl, wprost.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY