Wyjeżdżasz do Holandii? Rozważ ubezpieczenie na życie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Holandia

Holandia / Fot. Pixabay

Wyjazd za granicę często wiąże się z dużymi wydatkami i zmianami w życiu. Holandia to kraj, który przyciąga Polaków między innymi przez wolne miejsca pracy i stosunkowo wysokie zarobki. Ci, którzy są tam od niedawna, często nie mają zabezpieczenia finansowego, chcąc dopiero zapracować na bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Zwłaszcza w takich przypadkach zaleca się skorzystanie z ubezpieczenia na życie w Holandii, które zapewnia bezpieczeństwo bliskich nawet wtedy, gdy dojdzie do wypadku z tragicznym skutkiem.

Zasady ubezpieczenia na życie w Holandii

Ubezpieczenie na życie w Holandii to polisa, z której można skorzystać, gdy w wypadku zginie osoba ubezpieczona. Wówczas jej bliscy mogą liczyć na wypłatę nawet 100 tysięcy euro na pokrycie kosztów pochówku, poradzenie sobie z kosztami życia i utrzymanie jego dotychczasowego standardu.

W ramach ubezpieczenia na życie opłaca się comiesięczną składkę, która pozostaje niezmienna przez cały czas ważności polisy i zaczyna się już od 6 euro. Ubezpieczenie obejmuje osoby do 75. roku życia i to nawet wtedy, gdy wrócą do Polski.

Ofertę ubezpieczenia przygotowała holenderska firma mocno skupiona na potrzebach Polaków mieszkających i pracujących w Holandii. To niejedyna proponowana polisa – w ofercie znaleźć można także ubezpieczenie auta albo dostęp do prawnika w ramach stałej, comiesięcznej opłaty. Tym, co wyróżnia tę firmę spośród innych ubezpieczalni, jest przede wszystkim polskojęzyczna obsługa zapewniająca pełen komfort rozmowy nawet dla kogoś, kto nie opanował języka obcego przed wyjazdem.

Dla kogo jest ubezpieczenie na życie?

Polisa ubezpieczenia na życie jest dostępna dla każdego, kto chciałby być pewien, że zadbał o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich. Są jednak sytuacje, w których wybór takiego ubezpieczenia jest szczególnie wskazany.

O ubezpieczeniu powinni pomyśleć ci, którzy wyjeżdżając do Holandii, nadwyrężyli swój budżet i dopiero zamierzają nadrobić straty przez ciężką pracę. To dobry i realistyczny plan, jednak życie bywa nieprzewidywalne. Jeśli jakiś wypadek ma przeszkodzić w jego wykonaniu, lepiej być pewnym, że bliskim niczego nie zabraknie.

Ubezpieczenie na życie jest także polecane osobom, które w swojej rodzinie mają kogoś potrzebującego stałej opieki i wsparcia. Mowa zarówno o małoletnich dzieciach, jak i osobach niepełnosprawnych czy starszych. Ich zabezpieczenie finansowe jest niezwykle ważne, ponieważ mogą nie być w stanie utrzymać się samodzielnie.

Ubezpieczenie poleca się również osobom zadłużonym, które nie chcą obciążać bliskich własnymi długami. Inną, choć nieco podobną sytuacją jest małżeństwo ze wspólnym kredytem o dużej wartości. Jeśli jednemu z małżonków coś się stanie, drugi może nie być w stanie terminowo spłacać zobowiązania, narażając się na egzekucje komornicze i utratę majątku.

Ubezpieczyć powinni się także wszyscy młodzi i zdrowi ludzie, którzy chcą wykupić polisę na najbardziej atrakcyjnych warunkach. Ponieważ wysokość składki pozostaje stała przez cały czas trwania ubezpieczenia, raz ustalona, nawet jeśli wpływające na nią czynniki się zmienią, pozostanie taka sama. Wysokość składek w przypadku ubezpieczeń na życie zwykle oblicza się, biorąc pod uwagę kwestie takie jak wiek czy stan zdrowia. Przychodząc więc jak najwcześniej, można oszczędzić na składce i tym samym czuć się bezpiecznie w zamian za nieco niższą kwotę.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY