TikTok usunął przemówienie posła, w którym zarzucił tuszowanie związku między szczepionką Covid-19 a powikłaniami sercowymi

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
TikTok w telefonie komórkowym

TikTok w telefonie komórkowym / Fot. Pixabay

TikTok usunął treść ze swojej platformy, twierdząc, że narusza ona wytyczne społeczności.

Zobacz także: Francuska nauczycielka tańca była dyskryminowana. Nie mogła należycie przekazywać wiedzy

Przemawiając w Izbie Gmin we wtorek, poseł torysów Andrew Bridgen twierdził, że był w kontakcie z sygnalistą starszego ośrodka badań medycznych, który pełni ważną rolę w organizacji charytatywnej British Heart Foundation; to źródło powiedziało mu, że badania pokazujące wyraźny związek między szczepionkami Covid-19 i szkodliwymi efektami ubocznymi serca zostały celowo stłumione z powodu obaw, że ośrodki badawcze stracą na kluczowym finansowaniu od Big Pharma.

“Zostało to zwrócone mojej uwadze przez sygnalistę z bardzo wiarygodnego źródła, że jedna z tych instytucji ukrywa wyraźne dane, które ujawniają, że szczepionka mRNA zwiększyła zapalenie tętnic serca” – powiedział Bridgen kolegom.

“Tuszują to w obawie, że mogą stracić fundusze od przemysłu farmaceutycznego” – dodał.

Bridgen kontynuował swoje wystąpienie, dostarczając pełną listę dowodów na liczbę zarzutów, które wysunął w odniesieniu do tłumienia przez przemysł farmaceutyczny niekorzystnych skutków ubocznych związanych ze szczepionkami Covid-19.

Wiele niezależnych stron internetowych zajmujących się sprawdzaniem faktów, w tym FullFact, starało się odrzucić jego twierdzenia i obalić dowody, nad czym Bridgen ubolewa po tym, jak twierdzi, że dostarczył referencje.

British Heart Foundation wydała oświadczenie w środę, w którym odrzuciła “wszystkie zarzuty dotyczące kolegów na wysokich stanowiskach kierowniczych” w organizacji.

Ponadto gigant mediów społecznościowych TikTok poszedł o krok dalej i usunął treść ze swojej platformy, twierdząc, że narusza ona wytyczne społeczności TikTok.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

rmx.news

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY