Bałtycki Terminal Kontenerowy. Gróbarczyk podpisał umowę z firmą ICTSI

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Bałtycki Terminal Kontenerowy

Wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk / Fot. PAP/Adam Warżawa. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Z udziałem wiceministrów infrastruktury Marka Gróbarczyka i Marcina Horały w Gdyni została w poniedziałek podpisana umowa dzierżawy gruntów oraz nieruchomości pod Bałtycki Terminal Kontenerowy.

Wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk podczas ceremonii podpisywania umowy z filipińską firmą ICTSI wyraził nadzieję, że współpraca z tym operatorem przyczyni się do rozwoju portu oraz całego miasta Gdyni.

Jak powiedział wiceminister infrastruktury, podpisanie umowy na nowy okres jest potwierdzeniem dobrej współpracy z firmą ICTSI.

Ogromne gratulacje dla państwa, chociaż wiem, że było bardzo nerwowo, ale wszystko dobrze się kończy. Podpisanie umowy cementuje współpracę z niezwykle ważnym operatorem i myślę, że w wielu innych zadaniach, które chcemy realizować w Gdyni, państwo również zostaniecie naszymi partnerami. Myślę, że odbywa się teraz bardzo mocny związek Polski z Filipinami 

– przekazał wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.

Bałtycki Terminal Kontenerowy został uruchomiony pod koniec lat 70. XX  wieku. Jest jednym z największych terminali w rejonie Bałtyku i głównym terminalem kontenerowym w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

radiomaryja.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY