DeSantis obiecuje pociągnąć Pfizera i Modernę do odpowiedzialności za skutki uboczne

COVID-19
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ron DeSantis, przemawiający podczas szczytu zorganizowanego przez ADF.

Ron DeSantis, przemawiający podczas szczytu zorganizowanego przez ADF. / Fot. Facebook

Gubernator Florydy powiedział, że producenci twierdzili, że "nie było żadnych skutków ubocznych, a my wiemy, że było ich wiele".

Zobacz także: Hiszpania: Lewicowa ustawa przeciw gwałtom… doprowadziła do masowego zwolnienia gwałcicieli z więzień

Republikański gubernator Florydy Ron DeSantis powiedział uczestnikom prywatnej imprezy GOP w sobotę, że zamierza pociągnąć Pfizera i Modernę do “odpowiedzialności”, argumentując, że nie były one przejrzyste w kwestii skutków ubocznych swoich często zalecanych preparatów.

DeSantis, który odniósł ogromne zwycięstwo w wyścigu gubernatorskim w zeszłym miesiącu, wygłosił te słowa podczas spotkania Partii Republikańskiej Florydy (RPOF) 3 grudnia w rezydencji gubernatora w Tallahassee. Gubernator obiecał działać, “aby pociągnąć tych producentów do odpowiedzialności za ten (zastrzyk) mRNA, ponieważ powiedzieli, że nie ma żadnych skutków ubocznych, a wiemy, że było wiele”.

Konserwatywny gubernator, który wyprzedził byłego prezydenta Donalda Trumpa w ostatnich sondażach mierzących preferencje Republikanów w wyścigu prezydenckim w 2024 roku, odniósł się również do niedawnej analizy przeprowadzonej przez Departament Zdrowia Florydy, która ujawniła niepokojący wzrost problemów z sercem wśród osób przyjmujących szczepionki mRNA.

“Zrobiliśmy badanie na Florydzie i zobaczyliśmy 86% wzrost aktywności związanej z sercem u osób w wieku od 18 do 39 lat od zastrzyków mRNA – i dlatego będziemy robili to co trzeba, aby pociągnąć do odpowiedzialności za to” – powiedział DeSantis.

W październiku departament zdrowia Florydy formalnie odradził młodym mężczyznom otrzymywanie zastrzyków mRNA, powołując się na swoją analizę, w której stwierdzono “84% wzrost względnej częstości występowania zgonów związanych z sercem wśród mężczyzn w wieku 18-39 lat w ciągu 28 dni po szczepieniu mRNA”

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

lifesitenews.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY