Wspólnik Gawła oskarżony o oszustwa finansowe. Patlewicz: “Miejmy nadzieję, że ten zawistny człowiek odpowie za swoje czyny”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konrad D. podejrzany o oszustwa finansowe

Wspólnik Rafała Gawła podejrzany o oszustwa finansowe / Fot. Twitter

Radosław Patlewicz poinformował na Twitterze, że wspólnik Rafała Gawła założyciela Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest podejrzany o składanie fałszywych zeznań oraz o oszustwa finansowe. Wcześniej Konrad D. fałszywie oskarżał Patlewicza o antysemityzm.
  • Wieloletni wspólnik Rafała Gawła, prowadzący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest podejrzany o oszustwa finansowe oraz składanie fałszywych zeznań.
  • Wcześniej Konrad D. postanowił oskarżyć przed prokuraturą w Krośnie Radosława Patlewicza o rzekomy antysemityzm.
  • Prokuratura nie tylko odrzuciła zawiadomienie, ale w trakcie śledztwa przyjrzała się bliżej wspólnikowi Gawła.
  • W międzyczasie Konrad D. składał zawiadomienia na inne poszkodowane osoby.
  • Zobacz także: Afera na jarmarku bożonarodzeniowym. Można znaleźć kontrowersyjne słodycze

Jak poinformował Radosław Patlewicz, wieloletni wspólnik skazanego prawomocnie Rafała Gawła, jest podejrzany o oszustwa finansowe oraz wielokrotne składanie fałszywych zeznań w prokuraturze. Konrad D. dotychczas prowadził Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który niejednokrotnie atakował prawicowe organizacje.

Skrajnie lewicowy aktywista, wspólnik prawomocnie skazanego przestępcy Rafała Gawła, Konrad Dulkowski, prowadzący jaczejkę o nazwie “Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”, podejrzany jest o wielokrotne składanie fałszywych zawiadomień w prokuraturze oraz oszustwa finansowe

– przekazał Radosław Patlewicz.

Konrad Dulkowski deklarował się jako pogromca tzw. ” skrajnej prawicy” do której m.in. przewrotnie zaliczał lewicowego patostrimera i aktora do wynajęcia, Wojciecha Olszańskiego. Szczycił się zgłaszaniem przestępstw z art. 256 i 257 KK. Wykorzystywał niejasność tych przepisów, w celu zarabiania pieniędzy na swoich zwolennikach oraz w celu niszczenia wrogów prywatnych

– zauważył publicysta.

Czytaj więcej: Macierewicz jasno o katastrofie smoleńskiej. “Sąd orzekł przecież, że mieliśmy do czynienia z zamachem”

Fałszywe oskarżenia przeciwko Patlewiczowi

Wcześniej Patlewicz został przez niego fałszywie oskarżony o antysemityzm. Prokuratura w Krośnie miała szczegółowo zbadać aktywność publicysty w tym książki, odrzucając zawiadomienie. Ponadto postanowiłą się ona przyjrzeć działalności Konrada D.

Prędko okazało się, że nie jestem jedyną osobą, przeciwko której ten skrajny lewicowiec, składał fałszywe zawiadomienia, oraz kolportował obelżywe wpisy na portalu facebook, sugerujące, że jestem przestępcą. Do sprawy zgłosiło się już kilku innych poszkodowanych. Miejmy nadzieję, że ten wyrafinowany, zakłamany i zawistny człowiek, odpowie za swoje czyny

– przekazał Patlewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY