Protestują przeciw ideologizowaniu uczniów w szkole w Lublinie. Nauczycielka zareagowała agresją

wideo
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pikieta pod lubelskim liceum

Pikieta pod lubelskim liceum / Fot. Twitter

Podczas piątkowej pikiety Fundacji Życie i Rodzina przed II LO im. Zamoyskiego w Lublinie doszło do przepychanek między jej uczestnikami, a m.in. jedną z nauczycielek. Z agresją zareagowała na pikietę też dziennikarka TOK FM.

Zobacz także: Pikieta pod lubelskim liceum. Chodzi o “genderowanie” uczniów

Jak stwierdzają działacze Fundacji Życie i Rodzina, II LO im. Zamoyskiego w Lublinie “genderuje uczniów”. W miniony piątek Fundacja ponownie stanęła tam z pikietą edukacyjno-informacyjną.

Po reakcjach na ostatnią akcję widzimy naglącą potrzebę pokazywania prawdy o LGBT dzieciakom ze szkoły, która na co dzień wspiera tę nieludzką ideologię. Młodzież uczęszczająca do „Zamoya” jest pod ogromną presją zwolenników LGBT i jeśli my nie będziemy pokazywać im prawdy, być może znikąd się jej nie dowiedzą – poinformowała organizacja.

Jedna z nauczycielek naruszyła nietykalność fizyczną przewodniczącego zgromadzenia. Rzuciła się na przewodniczącego zgromadzenia usiłując wyrwać mu kamerę. Była agresywna i posuwała się do rękoczynów. Wszystko zarejestrowały kamery obecne na miejscu.

Pod szkołą pojawiła się też dziennikarka TOK FM Anna Gmiterek-Zabłocka. Trudno się doszukiwać choć próby obiektywizmu i otwarcia na prawdę w jej zachowaniu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Życie i Rodzina

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY