11 listopada Media Narodowe startują z emisją próbną w kablówkach w HD i 4K. Co w ramówce?

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Red. Michał Jelonek.

Red. Michał Jelonek. / Fot. Media Narodowe

11 listopada o 8:00 rusza emisja próbna telewizji Media Narodowe. Zainauguruje ją Studio Niepodległości - Wydanie Specjalne programu z uwagi na Święto Niepodległości.
  • 11 listopada w Mediach Narodowych zostanie zdominowany poprzez transmisję z Marszu Niepodległości. Wieczorem będzie można obejrzeć filmy dokumentalne i reportaże.
  • 12 i 13 listopada będzie z kolei pod znakiem Forum Niepodległości.
  • Od poniedziałku do piątku w Mediach Narodowych będzie można obserwować programy znane z dotychczasowej emisji programu w YouTube, jak “Przegląd Prasy Jana Bodakowskiego”, czy “Dzień na żywo”. Pojawią się także nowe programy.
  • Zobacz także: Uczestnik powstania warszawskiego o Marszu Niepodległości: Tam są polscy patrioci, to ja też muszę być

11 listopada w Mediach Narodowych zostanie zdominowany poprzez transmisję z Marszu Niepodległości. Poprzedzi ją specjalne studio, które ruszy o godzinie 8:00. Studio Niepodległości także po transmisji – od godziny 19:00. Wieczorem będzie można obejrzeć filmy dokumentalne i reportaże.

12 i 13 listopada będzie z kolei pod znakiem Forum Niepodległości. Oprócz transmisji z tego wydarzenia, widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak co sobotę “Śniadanie w Mediach Narodowych”, ale również animowany film dokumentalny Arkadiusza Olszewskiego “Ludobójstwo”, czy film dokumentalny “Stop 447. Polacy w walce o prawdę”. W kontekście tego drugiego warto wspomnieć, że ostatnie wypowiedzi amerykańskich polityków każą sądzić, że jest to problem cały czas aktualny.

Od poniedziałku do piątku w Mediach Narodowych będzie można obserwować programy znane z dotychczasowej emisji programu w YouTube, jak “Przegląd Prasy Jana Bodakowskiego”, czy “Dzień na żywo”. Pojawią się także nowe programy, jak “Najważniejsze pytania”, “Konfrontacje”, “Rozmowy niepoprawne politycznie”, “Wywiad Tygodnia”, “Studio Międzynarodowe”, “Michalkiewicz&Kornaś”, “Młodzi Rządzą” czy “Przepis na patriotę”. W soboty jak zawsze “Śniadanie w Mediach Narodowych”.

Po otrzymaniu koncesji rozpoczniemy niezwłocznie właściwą emisję, łącznie w 20 sieciach na starcie dystrybucji. Prezesem stowarzyszenia Marsz Niepodległości, nadawcy Mediów Narodowych jest Robert Bąkiewicz a szefem redakcji Tomasz Kalinowski, ja odpowiadam za dystrybucję i rozwój kanału – poinformował Piotr Barełkowski, odpowiadający za dystrybucję stacji.

Barełkowski powiedział też, że stacja będzie oferowana operatorom kablowym w dwóch jakościach technicznych – HD i 4K.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY