Kamraci niezadowoleni. Oczekują założenia partii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Olszański

Wojciech Olszański / Fot. Twitter

Wojciech Olszański został ostatnio ponownie osadzony w areszcie. To jak się okazuje komplikuje powstanie tzw. Partii Kamrackiej. Członkowie tego ruchu podkreślają na swoich forach mocne niezadowolenie.

W mediach społecznościowych opublikowano wpisy niezadowolonych “kamratów”, czyli zwolenników Wojciecha Olszańskiego z faktu, że ich partia nadal nie została zarejestrowana. Jak się okazuje, odpowiednie wnioski nie zostały nawet złożone do sądu.

Użytkownik Twittera Paweł Kukowski dotarł do wewnętrznych rozmów zwolenników Olszańskiego. Podpisany jako “generał” Witold Sadowski w mocnych słowach atakuje jedną z ważniejszych osób w całym tym ruchu Bożenę Tomaszewską pytając się o sprawę partii.

Ja się pytam, gdzie jest nasza partia polityczna, którą mieliśmy założyć, bo coś nam tu nie pasuje. Ten sam numer co z Bustowskim

– napisał Witold Sadowski.

Następnie zasugerował on, że władze tego ruchu okłamują swoich zwolenników.

Kłamstwo goni kłamstwo. Nie ma żadnej partii politycznej, nawet papierów nie złożyli do sądów. Wkrótce to trzeba będzie wyjaśnić publicznie, a wiem co mówię. Znam ich wszystkich osobiście. Mam już dość bla bla car, jak najtaniej do celu bez celu

– dodał mężczyzna.

Czytaj więcej: Seans nienawiści wobec Mediów Narodowych w programie Olszańskiego. To reakcja na niewygodny wpis

Olszański chciał zarejestrować Partię Kamracką

Wojciech Olszański, obecnie znany szerzej z uwagi na liczne procesy, w przeszłości deklarował m.in., że “sra na Biblię”, popiera aborcję i gloryfikuje mordercę Polaków Iwana Sierowa. Na lewo i prawo rzuca też deklaracjami, że będzie mordował swoich przeciwników politycznych. Ostatnio przyznał, że jest w trakcie rejestracji partii politycznej.

To będzie legalna partia, która spełni wszystkie demokratyczne procedury, zostanie poddana wszystkim obostrzeniom i nakazom. To będzie partia endecka, tworzona przez Polaków dla Polaków

– powiedział Wojciech Olszański.

Warto wspomnieć, że nigdy w historii w ramach endecji nie mieściły się takie poglądy jak aborcjonizm, obrażanie uczuć religijnych katolików, gloryfikacja morderców Polaków, czy obrzucanie przeciwników politycznych deklaracjami o ich wymordowaniu.

Jak podała “Rzeczpospolita” formacja rejestrowana przez Olszańskiego, może przyjąć nazwę “Partia Kamracka”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

medianarodowe.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY