Sumliński: Donald Tusk jest tchórzem nie od dziś [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

"To zdumiewające, że ten człowiek nie ma jeszcze żadnego procesu karnego" - mówił o Donaldzie Tusku Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy i autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

Tusk odmawia debaty

“Zawsze warto rozmawiać, jeśli ktoś nie boi się rozmawiać i nie ma trupów w szafie. Myślę, że nie ma innych przesłanek, by nie brać udziału w debatach. Ludzie sami powinni oceniać, co jest prawdą, co ich przekonuje. Donald Tusk jest tchórzem nie od dziś. To jest człowiek, który w szafie nie ma trupa, a całe cmentarzysko. Jakby tak dobrze pokopać i pogrzebać, to nie jeden proces by się zebrał. To zdumiewające, że ten człowiek nie ma jeszcze żadnego procesu karnego. Pomijając gazowy przekręt stulecia, bo takich historii jest więcej i można opowiadać o tym godzinami” – mówił Sumliński.

Tusk ucieka przed Sumlińskim

“Tusk po naszej książce (Niebezpieczne związki Donalda Tuska – przyp. red.) kiedy mnie widzi – ucieka. Wysłałem Donaldowi Tuskowi 20 pytań. Wysłałem na wszystkie możliwe adresy, później zmieściłem je w internecie, wysłałem książkę, również na wszystkie możliwe adresy i biura Tuska. Pytano go, czy poda mnie do sądu za tę książkę. Powiedział – wiem, że jest taka książka. Jak ją przeczytam, to się ustosunkuję. Pytanie padło cztery lata temu, nie ustosunkował się do dziś. Kiedy byłem w Sejmie, Donlad Tusk robił swoją konferencję na drugim końcu korytarza. Podszedłem, ale wyłączono mikrofony, Donald Tusk uciekł. Zapytałem głośno, kiedy odpowie na moje pytania, dotyczące niebezpiecznych związków? Donald Tusk odwrócił się i odpowiedział, że nie będzie ze mną rozmawiał. Uciekł jak tchórz” – komentował gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY