Spór w STOP NOP. Zarząd atakuje Justynę Sochę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Logo Stop NOP

Logo Stop NOP / Fot. Stowarzyszenie Stop NOP

Prokuratura w Poznaniu prowadzi postępowanie w sprawie podejrzenia przywłaszczenia co najmniej 470 tys. zł pochodzących ze zbiórek publicznych.
  • Stowarzyszenie STOP NOP jest znane z nagłaśniania “niepożądanych odczynów poszczepiennych”.
  • Zarząd złożył zawiadomienie na Justynę Sochę, która miała nie rozliczyć się z pieniędzy uzbieranych w ramach zbiórek.
  • Nowym prezesem stowarzyszenia został Piotr Jawornik.
  • Zobacz też: Niemcy: Wraz z wzrostem imigracji, rośnie analfabetyzm wśród uczniów

Stowarzyszenie STOP NOP jest znane z nagłaśniania “niepożądanych odczynów poszczepiennych”. Media donosiły wcześniej o śledztwie prokuratory związanym z działalnością Justyny Sochy, prezes stowarzyszenia. Teraz do prokuratury złożył na nią zawiadomienie zarząd jej własnej organizacji.

Socha miała nie rozliczyć się z pieniędzy uzbieranych w ramach zbiórek. W poniedziałek ogłosiła w internecie, iż zrezygnowała z prezesury w “Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP”, oraz prosiła o wsparcie finansowe na kontynuację swojej działalności i pomoc prawną.

Prokuratura w Poznaniu prowadzi postępowanie w sprawie podejrzenia przywłaszczenia co najmniej 470 tys. zł pochodzących ze zbiórek publicznych. Zawiadomienie na Justynę Sochę złożył były poseł Samoobrony Zbigniew Nowak. Nadal nie postawiono zarzutów.

Na swojej stronie internetowej stowarzyszenie STOP NOP cytowało wypowiedź Mahatmy Gandhiego na temat szczepień. Człowiek ten odmówił podania zastrzyku, możliwej ostatniej deski ratunku, swojej schorowanej żonie. Kobieta zmarła.

Nowym prezesem stowarzyszenia został poganin Piotr Jawornik, który napisał, że w nocy z 31 października na 1 listopada:

Weles, władca nocy, pan podziemia, zwierzchnik wiedźminów i szeptuch otworzy portal Nawii, słowiańskiej krainy zmarłych.

Jawornik był asystentem społecznym Grzegorza Brauna.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY