Musk przejmuje Twittera. Były prezydent USA zadowolony

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Donald Trump

Donald Trump / fot. Gage Skidmore Wikimedia Commons

Były prezydent Stanów Zjednoczonych skomentował zakup spółki Twitter przez Elona Muska. Donald Trump bardzo ciepło wypowiedział się o nowym właścicielu.
  • Elon Musk w czwartek sfinalizował zakup za 44 mld dol. platformy społecznościowej Twitter.
  • Krótko po dokonaniu transakcji zwolnił kilku czołowych menadżerów, na czele z byłym dyrektorem zarządzającym Paraga Agrawala.
  • Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump w bardzo ciepłych słowach skomentował zakup Muska.
  • Panowie w przeszłości często nie zgadzali się w niektórych kwestiach jak w przypadku odrzuceniu przez Trumpa Paktu Klimatycznego.
  • Jednakże zradykalizowanie się liberałów oraz cenzura promowana przez lewicę, zbliżyła do siebie te dwie postacie.
  • Zobacz także: Elon Musk w siedzibie Twittera. Do budynku wszedł ze… zlewem [+WIDEO]

Właściciel spółki Tesla Elon Musk w czwartek sfinalizował przejęcie Twittera. Zakup jednego z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie kosztował Amerykanina 44 mld dolarów.

Jedną z pierwszych decyzji Elona Muska było zwolnienie czołowych menedżerów, których oskarżył o wprowadzenie go w błąd co do liczby kont spamowych na platformie. Musk zwolnił szefa Twittera Paraga Agrawala, dyrektora finansowego Neda Segala.

Elon Musk zwolnił także szefową ds. prawnych Vijaya Gadde, o której mówi się, że to właśnie ona zdecydowała o usunięciu Donalda Trumpa z Twittera. Tym samym media spekulują, czy w niedalekiej przyszłości konto byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych nie zostanie przywrócone.

CZYTAJ WIĘCEJ: Elon Musk przejął Twittera. Od razu zwolnił czołowych dyrektorów firmy

Trump komentuje

Teraz do całej sprawy odniósł się były prezydent Stanów Zjednoczonych. Zdaniem Donalda Trumpa Twitter znajduje się teraz w zdrowych rękach.

Jestem bardzo szczęśliwy, że Twitter jest teraz w zdrowych rękach, i nie będzie już prowadzony przez radykalnych lewicowych szaleńców i maniaków, którzy naprawdę nienawidzą naszego kraju

– napisał Donald Trump na swojej platformie Truth Social.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY