Wrona: Są zasady, których się nie przekracza [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jacek Wrona

Jacek Wrona / Fot. YouTube

"Cały czas następuje eskalacja, proszę zobaczyć wpisy w internecie" - mówił w Dniu na żywo w MN Jacek Wrona, były funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego.

Zobacz także: Marsz Niepodległości wygrywa bitwę w sądzie. Bąkiewicz: “Zażalenie szefa Homokomando oddalone” 

Granice zostały przekroczone

“Wszelkie granice zostały przekroczone. Mieliśmy już sytuację, w której pan Cyba zamordował śp. Marka Rosiaka. Granice zostały dawno przekroczone. Ataki mające miejsce na polityków, przede wszystkim Zjednoczonej Prawicy, mamy codziennie. Cały czas następuje eskalacja, proszę zobaczyć wpisy w internecie, nawołujące do agresji na pełną skalę. Do tego dochodzą politycy, szczególnie bryluje w tym Donald Tusk” – mówił Wrona.

Zwalczanie PiS wszelkimi sposobami

“Pamiętajmy, że zrodziło się po zamachu smoleńskim. Te zachowania na Krakowskim Przedmieściu. Ta doktryna Palikota, hasła, które padły na podatny grunt. Ostatnio Tusk powiedział, że jedyny program to antypis. A jeżeli antypis, to zwalczanie tego PiS na wszystkich możliwych poziomach, począwszy od werbalnych, a skończywszy na silnych ludziach, którzy przyjdą i będą bez poszanowania prawa wyciągać. Jeżeli tak mówią najważniejsi politycy, to trudno wymagać czego innego od wyborców. Ten incydent to kwintesencja takich zachowań” – wskazywał były funkcjonariusz CBŚ.

Ostry konflikt tak, ale są cienkie linie

“Można zatrzymać, jeżeli klasa polityczna przyjmie, że są pewne sfery, które mają cienkie, czerwone linie. Ostry konflikt polityczny i ostre spieranie się – na tym to polega, taki powinien być. Ostre działanie, spieranie się o programy – tak powinno być” – dodawał Wrona.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY