EWTN Polska wróciła na YouTube. Powód zablokowania wciąż nieznany

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dyrektor generalny EWTN Polska, ks. Piotr W. Wiśniowski

Dyrektor generalny EWTN Polska, ks. Piotr W. Wiśniowski / Fot. Facebook

Redakcja dziękuje wszystkim widzom, sympatykom, przyjaciołom oraz społeczności międzynarodowej za wyrazy wsparcia, modlitwę i pomoc.

Znany z transmitowania na żywo codziennej nieustającej adoracji Najświętszego Sakramentu kanał YouTube katolickiej telewizji EWTN Polska został zablokowany z niejasnych przyczyn. Po oświadczeniu redakcji doszło do interwencji ze strony Centrum Monitoringu Wolności Prasy.

Zablokowanie miało miejsce w sobotę 22 października, to jest w dniu liturgicznego wspomnienia Św. Jana Pawła II. Trwało do wtorku, gdy kanał został przywrócony przez wsparcie techniczne Google, lecz nadal nie podano jasno przyczyny blokady, ani przywrócenia.

Kanał był niedostępny przez ok. 72 godziny. Prezes wspomnianego Centrum Monitoringu Wolności Prasy, Jolanta Hajdasz, zaapelowała o pilne jego włączenie.

Jak podano w komunikacie prasowym:

W tym momencie trwają prace redakcyjne na przywróceniem materiałów i wszystkich elementów graficznych i wszystkich powiązań materiałów z usługami i serwisami zewnętrznymi.

Podziękowanie i link

Redakcja dziękuje wszystkim widzom, sympatykom, przyjaciołom oraz społeczności międzynarodowej za wyrazy wsparcia, modlitwę i pomoc.

Bardzo dziękujemy pracownikom wparcia technicznego Google/Youtube oraz Zarządowi Google Europe za ich zaangażowanie i sprawcze działanie, szczególnie w ciągu ostatnich 12 godzin. Z niecierpliwością czekamy na raport o przyczynach wyłączenia kanału.

Link do kanału tutaj.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

EWTN Polska, PCh24, Wirtualne media

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY