Limitowana koszulka Marszu Niepodległości od Red is Bad. Kup teraz

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Marsz Niepodległości

Za pośrednictwem cenionego sklepu z odzieżą patriotyczną Red is Bad, stowarzyszenie Marsz Niepodległości oferuje unikatowe koszulki.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości postanowiło wypuścić do obrotu unikatową koszulkę patriotyczną w jednym z cenionych sklepów z odzieżą marki Red is Bad. Na białej koszulce widnieje logo jednego z Marszu Niepodległości – ręką trzymającą różaniec z hasłem “Miej opiece naród cały”.

Organizatorzy największego wydarzenia z okazji święta niepodległości deklarują, że od kwoty za koszulkę tj. 109,00 zł część z nich zostanie przeznaczona na organizację Marszu Niepodległości 2022.

Koszulkę można kupić w sklepie internetowym Red is Bad.

Marsz Niepodległości 2022 – “Silny Naród Wielka Polska”

Prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zaprezentował w ostatni piątek pod warszawskim ratuszem tegoroczne hasło obchodów święta niepodległości, które brzmi “Silny Naród Wielka Polska”. Wraz z hasłem został również zaprezentowany plakat promujący wydarzenie.

Tylko niepodzielony, współpracujący wewnętrznie naród może skutecznie stawić czoła zagrożeniom, które czyhają na nas ze wschodu i zachodu, dlatego w Marsz Niepodległości 2022 idziemy pod hasłem Silny Naród Wielka Polska

– podkreślił Robert Bąkiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY